2733
2734
نازنین اون میلیمتره ها فک کنم که سانتی متر مطمئنی؟ 

دختر اگه میلیمتر باشه ۲۰میلی متر  که میشه دوسانت 😐😐😐😐توی ان تی ۶سانت بود ......بچه که به دنیا بیاد قدش حدودا ۴۵ تا ۵۵سانتی متره الانم نیمه های بارداریمونه باید همون حدود ۲۰ ایناباشه دیگه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای روشنک پسر من ک تو روز عالیه همین ک شب شد دهنمون سرویس می‌کنه ا🤦تا ساعت ۳ نشه نمیخوابه.فک کن ۶ س ...

وای کوثر عین دختر من 😁یعنی قشنگ تا ۱۰ ،۱۱ شب خوب میخوتبه ولی دیگه بعدش نمیخوابه تا ۳ الی ۴ صبح ،ولش کنی تا ۵ هم بیداره ،خیلی سخته

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
2731
اره خداکنه وزنم زیادبالانره تا ۱۰کیلو راضی ام 

ان شاالله

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
نمیدونم چطور میخوره ولی اصلا این سینم عجیب غریبه فک کنم بد میخوره اخه نوکشم کجه تقریبا😐

منم هنوز سر سینه راستم مشکل داره ولی پوستش حساسه زود زخم میشه

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
قربونت بشم مرسی ببین شیرم تو همین ۳ روز کلییی کم شده روز اول ۱۳۰۰ سی سی دوشیدم الان ۶۰۰ سی سی در ط ...

نه نه اصلا نمك و شكر نريز

من با فرنى شروع كردم. چون من حريره بادومو لعاب برنج نميتونستم بدم بخاطر الرژيش

فرنى هم اينطورى درست ميكردم كه خودم ارد برنج درست كردم به ازاى هر يه قاشق مربا خورى ٣٠ سى سى اب جوشيده سرد شده قاطى ميكردم با شعله كم هم ميزدم تا سفت بشه غليظ كه شد قبل از اينكه قل بزنه خاموش ميكنم. بعد يه كوچولو توش شيرخشك كه درست كرده بودم ميريختم كه رقيقتر بشه.ولى ميشه شيرخشك هم نريزى. اول رقيق درست كن بعدش يه كمى سفتتر

بعدم پوره هويج و بعد سيب زمينى اضافه كردم، الانم سوپ ميدم كه توش هويج و برنج و سيب زمينى ميريزم بعد ميكس ميكنم تازه امروز يه كوچولو مرغ ريختم توش . چون هويج شيرينه طعم خوبى ميگيره اصلا نمك نزن.يك ماهو نيمه كه شروع كردم غذاى كمكى رو 

2738
امید ندارم سر این خیلی دعا کردم بعضی چیزارو هم رعایت کردم نشد ولی بعدی باید برم تعیین جنسیت

ولی خدایی دخترا نمک ترن تا پسرا

پسرا از ی سنی دیگه بامزه نیستن ولی دخترا فرق میکنه

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
قربونت عزیزم خوبیم شکر نمیدونم چرا اینجوره اون سینم اینجور نیست اصلا امتحان میکنم حتما ترسیدم چیز ...

خب این سینه ت لابد شیرش بیشتره که اینجوری میشه

جای نگرانی نداره فقط اینو بیشتر بده به پسرت که شیرش تخلیه بشه، بچه میخوره توام همزمان ماساژ بده که بازشه

قربونت بشم مرسی ببین شیرم تو همین ۳ روز کلییی کم شده روز اول ۱۳۰۰ سی سی دوشیدم الان ۶۰۰ سی سی در ط ...

مرضیه جون اخرش شد الرژی 

خیلی بده خسته نباشی

نفهمیدم چطور شد توضیح میدی؟

یعنی اکثر غذاهای الرژی دار نباید بخوری؟

دیروز ی ذره کیک خامه ای خوردم خامشم زدم کنار اما خب یکم مونده بود الان پسرم ی کوچولو اگزما زده خیلییی کم

من فقط لبنیات نمیخورم و گر ن همه چی میخورم

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
امیدوارم پس زود رفع شه ،واقعا کولیک خیلی سخته ،مادرای کولیکی رفلاکسی و هم چنین الرژی واقعا خدا قوت د ...

رفع میشه، مطمئن باش

آره خداییش کولیک و رفلاکس و آلرژی خیییلی سختن، مامانا چندماهه اول قشنگ سرویس میشن

خب این سینه ت لابد شیرش بیشتره که اینجوری میشه جای نگرانی نداره فقط اینو بیشتر بده به پسرت که شیرش ...

امتحان کردم خیلی دردش کمتر شد

چون دردم میگرفت معمولا کمتر ازین سینه میدادم

وای روشنک پسر من ک تو روز عالیه همین ک شب شد دهنمون سرویس می‌کنه ا🤦تا ساعت ۳ نشه نمیخوابه.فک کن ۶ س ...

اصلا از نشونه های کولیک گریه و بی قراری تو شبه

طفلکم کولیک داره پس

اینجوروقتا بده بغل باباش، بگو براش لالائی بخونه

صدای آقایون آرومشون میکنه، برنامه صداهای سپیدم نصب کن، صدای سه شوآر و جاروبرقی بزار براش

اگه 1ماهش شده گریپ میکسچرم عالیه برای کولیک

حسین من کولیکش شدید بود من هم کولیک اید بهش میدادم هم گریپ

اصلا از نشونه های کولیک گریه و بی قراری تو شبه طفلکم کولیک داره پس اینجوروقتا بده بغل باباش، بگو ب ...

اره گریپ میکسچر میدم بهش

و دایمتیکون

دقیقا کولیکه چون روده هاشم صدا میدن

دهنشم همش بازه برا شیر. شیر میخوره بعد یهو حین شیر خوردن سرو تکون میده گریه میکنه ی لحظه بعد دوباره ادامه میده

دیگه چاره ای نیست باید دورش بگذره ولی اونقدرا شدید نیست.

نمیدونستم ولی شوهرم بغلش کرده بود اروم مونده بود

2706