2737
2734
نه ضرر که نداره ولی میگم خود صدری گفته موردی نیست نیازی نیست خودتو اذیت کنی باز هرجور خودت راحتی و ...

اهان حالا گفت ببین دکترت چی میگه اگه گفت انجام بده بیا انجام بدیم ..شوهرمم گفت انجام بدیم بهتره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام جیگر خوبی؟ پسرت چطوره؟ شاید شیرجمع شده توش، وقتی شیر میدی اون قسمت و قشنگ ماساژ بده، یا برو ...

قربونت عزیزم خوبیم شکر

نمیدونم چرا اینجوره اون سینم اینجور نیست اصلا

امتحان میکنم حتما

ترسیدم چیزی باشه

وقتی شیر میدم بعدش درد میگیره مجبورم هی سینمو ماساژ بدم

بعد دردش قطع میشه

فعلا ک تب نکردم براش

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
اره منم شنیدم ولی اصلا نمیتونم باور کنم

چراعزیزم یه خانومی تومطب بود دخترشو انتقال اولش باردارشده بوده و۶تاجنین داشته نمیدونسته باید تمدید کنه بعد ۵سال میاد انتقال بده میگه جنیناتونو ازبین بردن ...دوباره ازاول میخواست  پانکچر کنه ....شایدم میفروشن واقعا 😕

2731
مال من الان اینجوری نیست یادم نمیاد اوایل سفت بوده یا نه ولی احتمالا به مرور از این حالت درمیاد م ...

امیدوارم پس زود رفع شه ،واقعا کولیک خیلی سخته ،مادرای کولیکی رفلاکسی و هم چنین الرژی واقعا خدا قوت دارن ،

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
قربونت عزیزم خوبیم شکر نمیدونم چرا اینجوره اون سینم اینجور نیست اصلا امتحان میکنم حتما ترسیدم چیز ...

اون احتمالا شیره و بچه سینه کامل نمیدوشه ،سعی کن یه کاری کنی بچه کامل سینه رو تخلیه کنه ،کارایی که نبات هم میگه انجام بده 

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
بهار میخواد پناه بزاره اسمشو اسم انتخابی من بود قبلا من اسم پسرمو‌ مهدیار گذاشتم

چرا داغ دل منو تازه میکنید آخه امروز دوبار اسم مهدیار دیدم بغض گلومو گرف عاشق این اسمم از مجردی تو رویاهام اسم پسرم بوده هییییی خدا حفظش کنه نامدار باشه همیشه گلم

2738
بخاطر فشارته دیگه یکم غذای خوش نمک بخور ایشالا بهترمیشی ...من ازقبل بارداری ۶۷بودم تا الان بین ۶۷تا ...

خوبه دیگه دو سه کیلو زیاد کردی خیلی زیاد نشدی

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
اون احتمالا شیره و بچه سینه کامل نمیدوشه ،سعی کن یه کاری کنی بچه کامل سینه رو تخلیه کنه ،کارایی که ن ...

نمیدونم چطور میخوره ولی اصلا این سینم عجیب غریبه

فک کنم بد میخوره اخه نوکشم کجه تقریبا😐

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
اره واقعا هم من همش میگم خدایا ب تو سپردمش اصلا اسمشو برا این مهدیار گذاشتم

نمیدونستم اسمش چیه

من عاشق اسم مهدیار و سامیارم

خیلی این دوتا اسمو دوست دارم

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
امیدوارم پس زود رفع شه ،واقعا کولیک خیلی سخته ،مادرای کولیکی رفلاکسی و هم چنین الرژی واقعا خدا قوت د ...

وای روشنک پسر من ک تو روز عالیه همین ک شب شد دهنمون سرویس می‌کنها🤦تا ساعت ۳ نشه نمیخوابه.فک کن ۶ ساعت بیدار بود بعد خوابید از ۹ شب یعنی

بعد من شوهرمو شب تنها میبینم تو طول روز همش سر کاره شبم گل پسر نمیزاره دو کلوم حرف بزنیم باهم😑هر دومونو گیج و منگ میکنه

چرا داغ دل منو تازه میکنید آخه امروز دوبار اسم مهدیار دیدم بغض گلومو گرف عاشق این اسمم از مجردی تو ر ...

ممنون گلم

ان شالله بعدیت پسره این اسمو میذاری روش مگه دنیا به اخر رسیده😍

2706