2733
2734
من برم سزارین اهواز مگه اونا میخوان پولشو بدن فشار ب خودمون میاد😂 ککشونم نمیگزه خود دزفول انجام ب ...

بالیزیک نامه نمیدن کوثر چون چیزی نیس که نشه طبیعی باهاش زایید الانم که اکثرا انجام میدن خاله من ۹سال پیش به دکترگفت .دکتره گفت بیزیک چشم دلیل سزارین نیس طبیعی میتوتی بزایی.

خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.                                                                               رِبِّ لاتَذَرنی فرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثین‌
همون ماسک چند لایه ک زدی کافی بوده چون مثلا منم هر وقت میرم دکتر هر جادست میزنم ضدعفونی میکنم  ...

اره دقيقا

الان بيشتر افرادي كه تو خيابون هستن ناقلن

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کرونا مث گردباد اومد خیلیا رو برد اینکه بگیم همش بخاطر کروناس  اشتباهه صلاح دست خداست خیلیا کرو ...

واقعا

چه افراد پير و مسني كه سالم برگشتن خونه و متاسفانه چه جوونهايي كه..

2728
وااا برای چی؟؟ یه آز بده ببین دفع پروتئین یا فشارخون یا دیابتی چیزی خدایی ناکرده نداری؟؟ همون رو ب ...

وقتي مثبت بودم گفتن عفوني سانتر كرونا هم ويزيتت كنه

تو هم چون بارداي بي خيالي طي نكن اين تجربيات من برد ممكنه دكتر برا تو با سن باردازيت كه متفاوته تصميم ديگه ايي بگيره،حتما يه ويزيت بشو اصلا شوخي بردار نيست كرونا ياسي

عاخه ساراجون تحت نظر بودن هم فایده نداره عاخه کرونا یه ویروس هستش بی صاحاب ویروس هم درمان نداره که ...

حداقل به زنان يا عفوني خبر بده و مشورت بگير برا دارويي كه بايد بخوري يا كلا پلن درماني

ما تو فارس mcmc داريم سامانه مادران پرخطر كه از طرف دانشگاه هستش اونم خبر دادم خودم،هر روز بهم زنگ ميزدن و راهنماييم ميكردن با توجه به سن بارداريم اگر حالم بد شد كدوم بيمارستان برم 

بهداشت هم نگم برات اونم هر روز زنگ ميزد😂

خلاصه مراقب خودت باش به يه جايي اطلاع بده تا از وصعيتت باخبر باشن

بچه ها دیروز رفتم سونو بچه بریچ بود ،فهمیدم هفته پیش درد زیاد داشتم بچه چرخیده به حالت بریچ ،بنظرتون برمیگرده دوباره ؟ 

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
منم نمیدونم سرماخوردگی یا کرونا اما واقعا می ترسم مدیون کسی باشم مخصوصاااا زن باردار برای همین تا ...

نه من نه تب نه سرفه نه بدن درد خاصي.. تو علايم داري حتمااا شده تلفني با يه متخصص مشورت بگير

2738
بچه ها دیروز رفتم سونو بچه بریچ بود ،فهمیدم هفته پیش درد زیاد داشتم بچه چرخیده به حالت بریچ ،بنظرتون ...

تا ٣٥ هفته ممكنه بچرخه

زايمان طبيعي ميخواي ؟

اره طبیعی میخواستم ،حالا ان شاءالله بچرخه 

پس اون اخراش بازم سونو بده

خداي نكرده قبلش هم دردت گرفت به دكتر و ماما بگو اخرين سونوت بريچ بوده

سلام گلم.پریود شدم عزیزم. خونه نو مبارک ان شاا...به شادی توش زندگی کنید وسایلتم خیلی قشنگ بود مبارک ...

عه عزیزم قسمت نبوده ایشالا زمانی که اصلا انتظارشو نداری یه بیبی چک خوشرنگ میبینی خدا صلاحمونو بهتر میدونه ...مرسی عزیز دلم سلامت باشی 

بچه ها من امروز رفتم سونو طبق تاریخ انومالیم دقیق ۲۹ هفته و سه روزم بود ،وزن جنینم ۱۴۰۰ ،حالا نمیدون ...

سلام عزیزم منم ۳۰ هفته و ۵ روز رفتم سونو وزن بچه ها حدود ۱۶۰۰ بود

میشه واسه سلامتی کوچولوهام صلوات مهمونم کنین⁦❤️⁩⁩ ی دنیا ممنونم
سلام عزیزم منم ۳۰ هفته و ۵ روز رفتم سونو وزن بچه ها حدود ۱۶۰۰ بود

خب خداروشکر با اینکه دو قلو داشتی خوب بوده اخرین وزنشون چند بوده ؟

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
2706