2733
2739
سلام عزیزم ماهم دلمون برات تنگ شده بود خوبه که میری سرکار  چقدر اتفاق افتاده برات فاطی پس یه ه ...

خیلی اتفاقات افتاده 

🙃

ولی مهم اینه من حالم خوبه

قربونت خانمم 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
خوب خدا روشکر نگرانت بودم حس میکردم نکنه برات اتفاقی افتاده. 

نه عشقم خیلی خوبم🙃

فقط دعا کنید راهم رو اشتباه انتخاب نکنم

هرچند ک هرکاری کنم مامانم درجریان هست اما بازم برام دعا کنید

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره مثلا به خاطر کرونا، ولی همین الان از من توقع دارن خونشون برم انگار کرونا فقط واسه بقیس

میگفتی باشه اتفاقا خودمم میترسم،پس رو کمک شما حساب میکنم که مامانم اینا نیان

عجب توقعاتی دارن بخدا، آدم از این همه بی منطق بودن تعجب میکنه

2731
نه عشقم خیلی خوبم🙃 فقط دعا کنید راهم رو اشتباه انتخاب نکنم هرچند ک هرکاری کنم مامانم درجریان هست ...

حتما خواهر گل خودم. انشاالله از این به بعد لبات همیشه به خنده باز بشه. ❤️❤️❤️😍😍😍😍😘😘😘

فقط قرارداد دكتراس  يه مدت رزاقي هم با بهار بود حتي با اسمش تخفيف هم ميداد  يه جور باند ...

اره دیگه زرنانی اصرار میکنه برو کاج اما دکتر خودم اصرار نکرد 3 تا ازمایشگاه گفت دانش و مرکزی و بهار ...چون بهار نزدیک خونه مادرم بود اونجا رفتم

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
حتما خواهر گل خودم. انشاالله از این به بعد لبات همیشه به خنده باز بشه. ❤️❤️❤️😍😍😍😍😘😘😘

عشق منی😍🥰

ولی مادر شوهر من زیاد تو این مسائل دخالت نمیکنه همیشه هم منو میبینه بهم میگه بمیرم برات تنها میمونی ...

مادر شوهر من خیلی آدم بدی نیست اما نمیدونم چرا هرچند وقت ی بار ی داستانی درست می‌کنه که دلخور میشم ازش، اما خیلی اهل کمک دادن نیست، خودش که میگه توانایی جسمی نداره کمک کنه، منم دیگه به این اوضاع عادت کردم ازش توقعی ندارم، خواهرشوهرام هم اهل کمک کردن نیستن، میمونه فقط مامان خودم خواهرم ندارم , دیگه ی مامان می‌تونه بیاد کمکم

میشه واسه سلامتی کوچولوهام صلوات مهمونم کنین⁦❤️⁩⁩ ی دنیا ممنونم
2740
عین منه 😁😁😁 منم تو اینجور موارد خیلی بی کله م 25هفته م بود پاشدم رفتم مشهد مامانمینا هررررکاری ...

خیلی خیلی آفرین😂😂😂😂

میگفتی باشه اتفاقا خودمم میترسم،پس رو کمک شما حساب میکنم که مامانم اینا نیان عجب توقعاتی دارن بخدا، ...

ای خواهر از الان داره مقدمات میچینه ی وقت روی کمک اونا حساب نکنم😏 میگه من که نه دست دارم بچه بلند کنم نه شب با قرصایی که میخورم میتونم بیدار بمونم😏 

جالب این بود می‌گفت نمیشه که خونه مادرت هم بمونی شوهرت تنها میشه😂 گفتم دیگه شرایط انقد سخت بود از اول میگفتین بچه نیارم پس😑

ای خواهر از الان داره مقدمات میچینه ی وقت روی کمک اونا حساب نکنم😏 میگه من که نه دست دارم بچه بلند ک ...

ماشالله چه خوش اشتهاس مادرشوهرم تو هم

نه خودش كمك ميكنه

نه دوس داره كسي بياد كمكت

نع دوس داره بري خونه مامانت كه يوقت پسرش تنها نمونه 

ميگفتي پس بايد دو تا پرستار بگيرم بيان كمك،جن و پري كه نمياد

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
عشق منی😍🥰

سلام منم چند رور نبودم چه اتفاقاتی افتاده انشاله خیره

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
مادر شوهر من خیلی آدم بدی نیست اما نمیدونم چرا هرچند وقت ی بار ی داستانی درست می‌کنه که دلخور میشم ا ...

خدا حفظ کنه مامانت رو یا شما میری یا مامان میاد بهش فکر نکن از الان