2733
2739
كار مامانت چيه كه ميخواى برى پيشش؟

اونم تا حدودی بازار یابه ولی دقیق نمیدونم چیه

موقت میرم تا یکم جون بگیرم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
اخه مگه میشه تکون نخوره غیر عادیه به نظرم حتما بررسی کن بیین چه خبره

خیلی کم تکون میخوره و ضعیف

دکتر میگم میگه گیر نده!

یه بار دو سه روز نکون نخورد فقط دو سه تا حرکت ریز زده بود رفتم دوباره آنومالی مجدد

گفت اکی هستش فقط خسته است😑

نمیدونم والا با این تکون خوردنش فسقلی دق میده منو

اللهم عجل لولیک الفرج.... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی از وقتی اومدم این خونه همش مسابقس اون پتو رو میشورم اتفاقی واس این میفته اینو میشورم کرونای شوه ...

اسپری کامن بگیر بسته بندی خودش شبیه سوسکه و سیاه بزن ...حتی یه دونه هم دیگه نمیبینی به زمین سوراخ داخل کابینت همه جا بزن

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
امروز یه پر خربزه خوردم یک ساعت بعد قندمو گرفتم ۱۲۹ بود سعی میکنم کم و در دفعات متعدد بخورم و کم ه ...

عزیزم گیاه گزنه راجبش تحقیق کن عالیه واسه پایین آوردن قند منم قندم بالا بود الان خداروشکر پایین اومد بعدم کنترل نکنی خدایی نکرده میمونه گزنه تو پلو با دم کرده یا کوکو ...کمک می‌کنه بعدم سبزیجات مثل کلم و ...

سیب زمینی .نون . برنج .ماکارونی رعایت کن پیاده روی داشته باش

2731
یعنی از وقتی اومدم این خونه همش مسابقس اون پتو رو میشورم اتفاقی واس این میفته اینو میشورم کرونای شوه ...

حرص نخور بیخیال ولی سم پاشی کنید تا قبل ورود نینی 

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
عزیزم گیاه گزنه راجبش تحقیق کن عالیه واسه پایین آوردن قند منم قندم بالا بود الان خداروشکر پایین اومد ...

بارداره گزنه گرمیه نخوره بهتره 

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2740
اسپری کامن بگیر بسته بندی خودش شبیه سوسکه و سیاه بزن ...حتی یه دونه هم دیگه نمیبینی به زمین سوراخ دا ...

اتفاقا داریم تو خونه

تو سینک زدم دسشویی حموم هر جا فاضلابه زدم حتی در خونه زدم

درز گیر گرفتم برا در هیچ راهی نزاشتم

دوهفته پیش شوهرم زیر کابینتو زد برا مورچه ها از اون روز من سه دونه سوسک دیدم

حالا امشبم موقع خواب پایین تمام کابینتا میزنم ببینم باز از کجا پیدا میشن😑

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
حرص نخور بیخیال ولی سم پاشی کنید تا قبل ورود نینی 

والا هر چی سمه زدم😂امشبم زیر کابینت میزنم ایشالا شرشون کنده میشه😬

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
کلا بارداری ماها با استرس بود گلم کلی طول کشسد سرویس شدیم بازم خداروشکر خدا لطف کرد بهمون الانم ب ...

نگران نباش اونی ک داده محافظشه ان شالله😍

اتفاقا داریم تو خونه تو سینک زدم دسشویی حموم هر جا فاضلابه زدم حتی در خونه زدم درز گیر گرفتم برا د ...

تو چرا سم ميزنى برات خطرناكه! مخصوصا اگه مايع باشه 

بوش نبايد بهت بخوره !

تو چرا سم ميزنى برات خطرناكه! مخصوصا اگه مايع باشه  بوش نبايد بهت بخوره !

شوهرم همیشه زده

من ماسک میزنم 😕

اگه امشب بزنه تا فردا بویی نمیمونه

2706