2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واب از ۵ صبح تو بیمارستانام ،دیشب شکمم سفت میشد هنوزم همونه رفتم صدای قلبشو گوش کردم و دهانه رحمم چک ...

بهت قرص ايزوكسوپرين نداد يا شياف و آمپول پروژسترون؟

سفت شدنش چطوريه؟مث عضلات پا كه سفت ميشه موقع گرفتگي؟

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜

دخترا من روز دوم پریودم راستش درمورد دوفاستون ولتروزول ومتفورنین زیاد نمیدونم ....به نطرتون من کدوم یک ازاینارو بخورم یعنی توحالت عادی دوتا فولیکول دارم میگم داروبخورم فولیکولام زیاد باشن یا کاری کنم کیست نشن ‌؟ اگه بخوام اقدام کنم 

2728
الان اره جالب اینه تو اولین ازمایش ۴ بود هرچی دکتر رفته معاینه کردن گفتن نداره وگرنه خودمون اصرار زی ...

عجیبه چرا موفو کم شده براش.انشاالله توهم یهو غافلگیر بشی و بیای بگی بی بی چکم مثبت شده  

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ثمین من قبل عید یخچال گرفتم ۲۵ تومن الان اومدن نصب کردن نصاب میگفت ۷۳میلیون شده 😲😲

دقیقا یخچال ساید من سامسونگه برای جهیزیم 10 سال قبل 4 یا 5 یادم نیست گرفتم ....انقدر گرون شده گفتم که باید قربون صدقه وسایلام برم ...سولاردیم شده 20....نمیدونم چند خربده بودم 

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
دخترا من روز دوم پریودم راستش درمورد دوفاستون ولتروزول ومتفورنین زیاد نمیدونم ....به نطرتون من کدوم ...

نازنين اگر خودت فولي داري نيازي به محرك توليد تخمك(مثه لتروزول و كلوميفن)نيست فقط اگر تنبلي خفيف تخمدان داري منفورمين رو بخور،باعث كيفيت بالاتر تخمك توليد شده ميشه(باعث تحريك ساختن نميشه،كيفيت بالاتر يعني شانس بارداري سالم بالاتر)

فقط وسط سيكل سونو بده كه ببيني سايز فوليكولت چنده و از روز ٩ شروع كن كيت تخمك گذاري مكس ١٤ بذار بنظرم از بقيه كيت ها دقيق تره كه ببيني كي ازاد ميشه

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
باچه باچه نمیزنمت،نتلس جواب آزمایشم اومد بهار ویتامینا و کلسیم و آهن و آنزیمای کبدی و بقیه چیزا هم ...

منم اتفاقا ویتامین دی پایین بود.جالبه قبلا بیشتر پادرد میکرفتم الان که قرص ویتامین دی میخورم خیلی بندرت اینطور بشه مثلا چندماه یکبار.بنظرم ربط داره شاید.اما از طرفیم شوک عصبی هم میتونه باعثش بشه چون همه یجورایی کمبود دی دارن اما همه که پادرد ندارن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
دقیقا یخچال ساید من سامسونگه برای جهیزیم 10 سال قبل 4 یا 5 یادم نیست گرفتم ....انقدر گرون شده گفتم ک ...

اره خیلی گرون شده دیگه فک کن تو چندماه اینقد گرون میشه تو۱۰ سال ۱۰۰برابر شده قیمتا ،واقعا سولار ۲۰ تومن شد ؟ من دوتومن خریده بودم 😲😲

واقعنم شوهرش تنبله لابد شرایطشو نداشته که زوتر عروسی بگیره ...حیف شد تواین کروناهم‌نمیشه که عروسی گر ...

کارش شهرستان بود و میخواست خونشو بسازه و ساخت خونش امادست خیلی خرج خونش کرد تنهائی...برادرزادم راضیه که الان خونه داره...اره همسان هم هستن

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
جووون نازنین من اومدم شوهرم دیشب سوپرایزم کرد گوشی خرید برام😍😂 کیکم ک خودم سفارش داده بودم.سوپرای ...

مبارکه مگه دیشب چه خبر بود؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نازنين اگر خودت فولي داري نيازي به محرك توليد تخمك(مثه لتروزول و كلوميفن)نيست فقط اگر تنبلي خفيف تخم ...

اره من طبیعی دوتا یاسه تادارم فولی ....شاید همون تبلیه که ازادنمیشه کیست میشن ...متفورمینو ازامروز بخورم ؟ اره وسط سیکل حتما یه سونو میرم ...شما دقیقا کیتت پررنگ شد اقدام کردی ؟ 

دخترا من روز دوم پریودم راستش درمورد دوفاستون ولتروزول ومتفورنین زیاد نمیدونم ....به نطرتون من کدوم ...

چرا درحالت عادی دوتا فولیکول داری؟مگه ارث دوقلویی دارین؟اصلا چرا میخوای بخوری توکه تنبلی تخمدان نداری؟ شوهرت باید تقویت بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کارش شهرستان بود و میخواست خونشو بسازه و ساخت خونش امادست خیلی خرج خونش کرد تنهائی...برادرزادم راضیه ...

همینکه خونه داره نعمت خیلی بزرگیه.دیگه خونه دارشدن خیلی سخت شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40