2737
2739
من درست کردم اما خب همبرگره اماده بود همیشه نگه دار تو فریزر خیلی خوبه خیلی حس بدیه خواب تو چشماته ...

خیلی هم حس خوبیه کیه قدر بدونه .خخخخخ

عکس خواهرتو برا همه گذاشتی فقط من ندیدم الان منم با نظراتت مخالفم

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
حالایه ۵تادونه بخوری عیب نداره ولی زیادنخور ضرر داره

پنج دونه چیه هر شب دلم میخواد😖

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای ماکارانی اونهمه خوردی چطور هوس کردی😂 چرا سفارش نمیدی برات میارن ازین سوپر پروتئینا ک جلوی خود ...

اخه تو ساندویچ همبرگرو با ماکارونی یکی میبینی 😁😁😁اصلا کوفت باشه ساندویچ باشه بایه عالمه فلفل تند 😐😐😐😐نه ما تواین کرونایی هیچی نمیخریم ازاین فریزیا خودمون میخریم خونه  درست میکنیم 

2728
ثمین من میگرن دارم دوروز قبل پریود هم حالت تهوع وسردرد میگیرم ببین پنمشنبه موعدمه ازالان سردرد گرفتم ...

مگه پروژسترون نمیزنی؟چطوری بخوای پریود شی نابغه ی بشریت؟

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
خیلی هم حس خوبیه کیه قدر بدونه .خخخخخ عکس خواهرتو برا همه گذاشتی فقط من ندیدم الان منم با نظراتت مخ ...

نمیدونم چرا لود نمیشه عکس

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
2738
ثمین ابجیش ماشالا اینقد خوشگله 

من که ندیدم همتون نامردید والا

منم فکر میکردم نمیشه خیلیا تو تاپیک اناگفتن  با پروژسترون هم پریود شدن

خیلی کم پیش میاد ی جورایی محدو.ده

اخه تو ساندویچ همبرگرو با ماکارونی یکی میبینی 😁😁😁اصلا کوفت باشه ساندویچ باشه بایه عالمه فلفل تند ...

نه خواهر منم منظورم اینه اورگانیکشو خریدم 

تهران ازینا داره ک اورگانیکن

بعد سرخش ک میکنی اصلا ویروسی نمیمونه بهش

خیلی کم پیش میاد ی جورایی محدو.ده

ایشالا که پیش نیاد 😕خیلی خوابم میاد 😩😩😩😩بهت گفتم مرغ عشقای پسرم توبالکن بودن پروازکردن ده روز پیش ...دوباره اینقد گریه کرد باباش براش خریده صدای اونا تومخمه 

نه خواهر منم منظورم اینه اورگانیکشو خریدم  تهران ازینا داره ک اورگانیکن بعد سرخش ک میکنی اصلا ...

نووووش جونت عزیزم ..مگه از این بسته بندیا نمیگی مارک های مختلفی داره ؟ 

نه دیگه به دلت بگو نخواد بجاش یه پیاله مغزیجات بخور صرر داره خب 😤😤😤

نه دیگه دیشب گفتم برام نخره هوس خوبی نیست اصلا

2706