2733
2734
وااااااااااای خوش بحالت

چرا مگه اشتها رفته

من اوایل بارداری سر این ضعف کردن اشکم در میومد 

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماهم شربت درست میکنیم ولی اب البالو شکر بزنی بدنمیشه ؟ من ریختم توقابلمه یکم نمک زدم یه لیوان اب ریخ ...

من کمپوت درست میکنم میخوام بردارم برای پاییز  اگه باردارشدم... شیش ماه میمونه برام

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا مگه اشتها رفته من اوایل بارداری سر این ضعف کردن اشکم در میومد 

منم ساندویچ میخوام حال ندارم برم بخرم.منم هردوبارداریم ضعف وحشتناک داشتم

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2742
همبرگر خونگی خریده بودم با پنیر کلم و مخلفاتش نوش جونت گوش بشه به تن دو تا فسقلیمون😉

نگو نگو الان همه هوس میکنننن ....مرسی کوثرجون داشتم از گرسنگی تلف میشدم 😁😁

من درست کردم اما خب همبرگره اماده بود

همیشه نگه دار تو فریزر خیلی خوبه

خیلی حس بدیه خواب تو چشماته میری بخوابی یهوو میگه قورررر😂دوباره ۸صبح تو خواب میگه قوررر همینجور ادامه داره

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
من کمپوت درست میکنم میخوام بردارم برای پاییز  اگه باردارشدم... شیش ماه میمونه برام

اره منم مامانم درست میکنه میده بهم ...ایشالا به همین زودیا باردار میشی عزیزم ، راستی شوهرت ازمایش داد؟ 

نگو نگو الان همه هوس میکنننن ....مرسی کوثرجون داشتم از گرسنگی تلف میشدم 😁😁

پاکش کردم😂

2740

ثمین من میگرن دارم دوروز قبل پریود هم حالت تهوع وسردرد میگیرم ببین پنمشنبه موعدمه ازالان سردرد گرفتم نکنه پریود شم 🙈🙈🤐🤐🤐🤐

اره منم مامانم درست میکنه میده بهم ...ایشالا به همین زودیا باردار میشی عزیزم ، راستی شوهرت ازمایش دا ...

نازنین من هوس پفک چرخی نابودم کرده دیگه ب شوهرم گفتم هر وقت خواستم برام نخره😬

نازنین من هوس پفک چرخی نابودم کرده دیگه ب شوهرم گفتم هر وقت خواستم برام نخره😬

وااای منم عاشق پفکم ولی شاید دوماه یه باربخریم ...پفکو بازمیکنیم تویک صدم ثانیه تموم میشه 😂😂😂

دیدم 😐😐😐والا دلم خواست 😕😕😕

وای ماکارانی اونهمه خوردی چطور هوس کردی😂

چرا سفارش نمیدی برات میارن ازین سوپر پروتئینا ک جلوی خود ادم درست میکنن

تهران داره خب

وااای منم عاشق پفکم ولی شاید دوماه یه باربخریم ...پفکو بازمیکنیم تویک صدم ثانیه تموم میشه 😂😂😂

وقتی میخورم عذاب وجدان میگیرم اخه مفیدم که نیست

سعیدم باهام نمیخوره خوب میخورم تهش حالم بد میشه

2706