2733
2734
اره اولش مامان هلیا عکس پرنسسارو گذاشت ماهم یکی یکی رو کردیم عکسارو 😄😄

نیگا نیگا چه رو هم داره تعریفم میکنه چشمم روشن

قبلا از ترس ثمین کسی نفس نمیکشید خخخخخ

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکس مال هفته پیشمه  اصلا چاق نشدم  دوست داشتم تپلی شم ولی نشدم  ۶ کیلو اضافه ک ...

چشمم روشن تنهایی عکس میذاری 

پس من چیییییی؟فکر بلدی منو حرص بدی

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
😬 چرا منکه چیزی نگفتم 

تو نگفتی درست 

ولی همین که میگی س ممکنه فلان کار رو بکنه ترسیدم

یعنی واقعا دلش میاد؟

اصلا برام قابل باور نیست مردی که ی روز با هزار امید و آرزو به زنش رسیده بخواد زنشو زجر بده.

2728
صورتم تغییر کرده؟ مگه باردارا چه شکلین؟

باردارا زشتن مثل تو   

تا تو باشی برا منم عکس بذاری حقته

باردارا زشتن مثل تو     تا تو باشی برا منم عکس بذاری حقته

ثمین جون به دادم‌برس بنظرت روزی نصف پردنیزولون میتونه انقدر تاثیر بزاره ک من ۱هفته ۸۰۰گرم اضافه کنم 

اشتهاممم خیلییییی شده🥺🥺🥺شکمم ورم کرده اصلا یجوری شدم از عوارضش هستا ولی اخه دوزش ک کمه😪😪😪

این هفته بیشتر رعایت میکنم‌اگ بازم اضافه کردم دیگ از داروهاس 😔

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
منم عکس شکممو بذارم؟ 😁

وای من نیستم چرا همتون یادتون میاد عکس بذارید ؟لج منو در آوردیدا 

اه دوست دارم یک هفته قهر کنم نیام اصلا

2738
من از ۶هفته و۳روز قلبشو توسونو دیدم خیالم راحت شد رفتیم مسافرت تا ۴روز قبل از ان تی مسافرت بودیم...ا ...

پس شوهرت حق داره بترسه میگه تکون نخور

اره برای منکه دوماه مسافرت بودم بیشترش توماشین بود دوبارم هوایی بود ولی اصلا فکر نمیکردم مشکلی باشه ...

دو ماه رو کجا رفته بودی؟

شوهرم نمیذاره😔😔😔😔

دلیل؟

قبل عقد هم میدونستی قراره از کار بیای بیرون؟

2706