2733
2734
اااا زندایی  منم تو ۷ هفته رفت مسافرت وقتی برگشت افتاد رو خونریزی رفت دکتر گفت سقط شده  پ ...

اره برای منکه دوماه مسافرت بودم بیشترش توماشین بود دوبارم هوایی بود ولی اصلا فکر نمیکردم مشکلی باشه حتی هفته ۹سونو هم رفتم باز مشکلی نبود 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

لیزر نکردی ببینی تاثیر داره یا نه؟

اونقدر بد نیس چون من ۲۲کیلو وزن اصافه کردم بودم واقعا همه جام جرخورده بود ولی الان یکم روی رونام خطای خیلی ریز داره وازداخل رونم ...نه لیزر نکردم 

2742
اره برای منکه دوماه مسافرت بودم بیشترش توماشین بود دوبارم هوایی بود ولی اصلا فکر نمیکردم مشکلی باشه ...

نه همه میگن تا ۴‌ ماه خیلی باید رعایت کنی 

تو ک ترکوندی مسافرت و بیچاره بچه داغون شده بوده

اونقدر بد نیس چون من ۲۲کیلو وزن اصافه کردم بودم واقعا همه جام جرخورده بود ولی الان یکم روی رونام خطا ...

اصلا فکر نمیکنم روی رون اصلا خیلی معلوم باشه جای تابلویی نیست روی شکم بد میشه

خدا کنه منم شکمم ترک نخوره

2738
نه همه میگن تا ۴‌ ماه خیلی باید رعایت کنی  تو ک ترکوندی مسافرت و بیچاره بچه داغون شده بوده

دکتر گفت عیب نداره برو منم واقعا میخواستم برم 😐😐😐ایندفعه  باردارشم از درخونمونم بیرون نمیرم 😐

اصلا فکر نمیکنم روی رون اصلا خیلی معلوم باشه جای تابلویی نیست روی شکم بد میشه خدا کنه منم شکمم ترک ...

اره خیلی معلوم نیس من پاهامم پره لاغر شم معلوم میشه ..کلا من مطمینم بارداربشم بازم ۲۰ کیلو اضافه میکنم 😞 

یهویی بدون هیچ دلیلی خونریزی کردی؟

گفتن جفتت پایین بوده البته بعد کورتاژ دکتری که کورتاژم کرد کفت بعدشم جواب پاتوبیولوژی اومد گفتن پولیپ بوده نمیدونم اخرشم نفهمیدم چی بود چیشد 

2706