2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ب من باشه دوست دارم همه جا برم تازه دیشب همش میکفتم من و ببر مسافرت🤣🤣🤣🤣 ولی کو گوش شنوا

منم کلافه شدم ده روزه خونم دلم شمال میخواد ماهرسال این موقع ها مسافرت بودیم لعنت به کرونا 

2738
منم کلافه شدم ده روزه خونم دلم شمال میخواد ماهرسال این موقع ها مسافرت بودیم لعنت به کرونا 

ما خیلی کم میریم مسافرت ولی من واقعا دام تفریح میخواد دیگه خسته شدیم از این همه خونه نشینی و خبرای بد اخبارمون

خب چی شد ک سقط شد؟

من از ۶هفته و۳روز قلبشو توسونو دیدم خیالم راحت شد رفتیم مسافرت تا ۴روز قبل از ان تی مسافرت بودیم...اومدیم خونه یکم دل درد وکمر درد داشتم بعدم شدیدتر شد ان تی که رفتم هیچی نگفت دوروز بعدش دل دردم بیشتر شد ولک وبینی وآخرشم خونریزی شدید  

من از ۶هفته و۳روز قلبشو توسونو دیدم خیالم راحت شد رفتیم مسافرت تا ۴روز قبل از ان تی مسافرت بودیم...ا ...

اااا زندایی  منم تو ۷ هفته رفت مسافرت وقتی برگشت افتاد رو خونریزی رفت دکتر گفت سقط شده 

پس واقعا مسافرت خطرناکه 

من و ک نذاشتن هیچ جایی برم 

حالا این سری مثبت شدی خیلی رعایت کن  

2706