2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزيزمممم الهي كه بهترين ها برات رقم ميخوره اررره تا ميتوني استرس و فكر رو از خودت دور كن،امشب يه في ...

مرسی ساراجون خدا نینیتو حفط کنه ایشالا حالت زودتر خوب میشه ...حتما همینکارارو میکنم پسرمم هست کمک میکنه ...

ای جانم خداروشکر نازنین.فردا نی نی هارو.انتقال میدن؟ پس پی جی دی هم.همون فرداس؟ واییییی انشاالله که ...

اره عزیزم فرداس احتمالا امروز پی جی دی میکنن ولی چون جمعه اس تلفن جواب نمیدن گفتن همون شنبه صبح رفتم میگن که جنین دارم یانه ...ایشالاااا بهار خدا ازدهنت بشنوه دل تودلم نیس 

🙂 حالم خوب نیست از استرس  یه جوری ام🤕 تا الان 4 تا ساک جمع کردم ولی فکر کنم 2 ساک دیگه و ...

عجله نکن میخری حالا، بذار یکهفته ده روز بگذره

استرست طبیعیه ، آرامش داشته باش نذار بفهمه

یهو احساساتی نشی یه جمله ای چیزی بگی شک کنه ها

یادت نره زدنهاش رو و اینکه بعدش میگفت خوب کردم... روانی

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
2738
فاطی از تصمیمی که گرفتی اطمینان داری ؟کارت راه برگشت نداره ها بری و برگردی زندان ابد در انتظارته ها

مطمئن تر از همیشم

دوباره بحث کردیم.  رفت خونه باباش منو نبرد  بخدا دیگه کشش ندارم 

موقع حرف زدن همش ترس اینو داشتم بازم منو بزنه 

الان سرم داره منفجر میشه. 

بهش گفتم دیگه دوسش ندارم گفتم میخوام برم 

گف بخاطر بچه؟ 

خدا شاهده اگه بخاطر ناباروریش ذره ای فکرم کج بره

ثمین..... 

حالم گفتنی نیست!! 

آنقدر حرف برای گفتن دارم ولی حس تایپ نیس. 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
منتظرم زود خبر بده به امیدخدا همونی میشه دلت میخواد

ساعت اونجا چنده 🙈🙈🙈تا صبح خیلی مونده ۶ونیم صبح میرم که ۷اونجا باشم اگه  شلوغ نباشه کارم حتما همون ساعتا خبر میدم اگه هم نشد تا ۹ خبر میدم توتاپیک عزیزم مرسی 

اگه خونشون کوچیکه چاره نیس.نمیشه که همه وسایلت ببری.حقم داری زورت بیاد حیفه وسایلت. مگه زن بابات وقت ...

اوهوم یه پسر

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
عجله نکن میخری حالا، بذار یکهفته ده روز بگذره استرست طبیعیه ، آرامش داشته باش نذار بفهمه یهو احساس ...

😔😞

آنقدر دلم پرررره دلم میخواد کلی حرف بزنم تا خالی شم

ولی دقیق نمیدونم چی بگم... 

از کجا بگم... 

فقط میدونم خستم! 

انشاله فردا همه چیز خوب پیش میره نگران نباش ...راستی دیروز بافت زدی موهاتو؟

نه عزیزم فقط وقت کردم اصلاح وابرو اپیلاسیون کردم اخه جاریم زنگ زده بود خودشو برا یکشنه دعوت کرده بود منم گفتم یکشنبه جایی میخوام برم امشب بیاین دیگه دیشب اومدن با اون حال داغونم مهمونداری کردم قراره امشب دوستم بیاد خونمون شاید بدم اون ببافه