2733
2734
عنوان

کسی بوده با بجه خییییلییییی شر و شیطون حامله شده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 30 پست
من پسرم ماشاالله خیلیییییی شیطونه و۳سالشه ویکی دیگه دخترتوراهی دارم بیشترواسه این باردارشدم ک پسرم ا ...

از دست پسرت میتونی جایی بری؟من از دست دخترم آرامش ندارم میگم پسرتون در کنار شیطونیاش به حرفاتون توجه داره؟مثلا رنگا و اعداد فارسی رو بلده؟وقتی چیزی باهاش کار میکنین و میخوای چیزی یادش بدی راحت گوش میده یا حواسش اینوره اونوره؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدشم آدما با هم متفاوتن من در توان خودم و نمیدیدم بچه توجه و رسیدگی میخاد هنر ک نیست الکی هی بزایی ...

عزیزم بااین طرز صحبت کردنت لطف بزرگی کردی ب اون بچه ک سقطش کردی🌹

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
عزیزم بااین طرز صحبت کردنت لطف بزرگی کردی ب اون بچه ک سقطش کردی🌹

ب تو ربطی نداره با این افکاره دوزاریت سرت تو زندگیه خودت باشه تو هم معلومه چجور مادری هستی هیچی نگم بهتره 😏

Live the moment now✌
2731
از دست پسرت میتونی جایی بری؟من از دست دخترم آرامش ندارم میگم پسرتون در کنار شیطونیاش به حرفاتون توجه ...

اینقد شیطونه ک یک دقیقه غفلت کنم یه کاری دست خودش داده همش شیش دنگ هواسم بهش هست جاییم نمیرم یعنی نمیتونم برم😕

Live the moment now✌
از دست پسرت میتونی جایی بری؟من از دست دخترم آرامش ندارم میگم پسرتون در کنار شیطونیاش به حرفاتون توجه ...

ن واقعاسخته امامیرم اینوراونورولی خب یکسره باهمسرم دنبالشیم ک کمترشیطنتاشوکسی متوجه بشه.مجبوریم تابزرگتره بشه خوب وبدوتشخیص بده.ن بعضی رنگاروبلده فارسیم بلدنیس حواسشم بیشتراینوراونوره تامن.مگه بچه شمااعدادورنگ وفارسیوبلده؟

ن واقعاسخته امامیرم اینوراونورولی خب یکسره باهمسرم دنبالشیم ک کمترشیطنتاشوکسی متوجه بشه.مجبوریم تابز ...

دختر من توی رنگا 

قرمز...آبی...صورتی...بنفش...زرد رو بلده حروف الفبای فارسی رو بلد نیست ولی انگلیسی هم حروفشو بلده هم اعدادشو تا ۱۰ 

2738
خیلی خوبه منم پسرم تلفظای حروف واعدادانگلیسیوبلده ولی حفظ نیست

من از دست دخترم هیچ جا نمیرم😔😔😔😔امروز صبح آزمایش داشتم مجبورشدم برادمش پیش شوهرم خواب بودن رفتم آزمایش حس آزادی داشتم انگار بدون بچه از قفس آزاد شدم

من ۳تا فسقلی دارم😑 مرداد۹۳ مهر۹۶ اذر۹۸ فقط میتونم بگم خداروشکر و فقط و فقط خدا بهم توان داده و ...

خدا بهت ببخشه. ماشالله 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
من از دست دخترم هیچ جا نمیرم😔😔😔😔امروز صبح آزمایش داشتم مجبورشدم برادمش پیش شوهرم خواب بودن رفتم ...

اره دقیقا😂بچه شیطون سخته.حالافک کن دوتابشن چیمیشه.الان بارداری؟چندهفته ای؟

اره دقیقا😂بچه شیطون سخته.حالافک کن دوتابشن چیمیشه.الان بارداری؟چندهفته ای؟

مامانم میگه دوتا بشن خیلی خوبه بزرگ میشن باهم بازی میکنن کمتر به تو گیر میدن😑

اره الان حاملم ۳۶ هفتمه 

مامانم میگه دوتا بشن خیلی خوبه بزرگ میشن باهم بازی میکنن کمتر به تو گیر میدن😑 اره الان حاملم ۳۶ هف ...

ن بابافک میکنی بدترم میشن😂انشاالله بسلامتی دنیابیادمادرشدن همینه دیگه عزیزم.طبیعی هستی یاسز؟

ن بابافک میکنی بدترم میشن😂انشاالله بسلامتی دنیابیادمادرشدن همینه دیگه عزیزم.طبیعی هستی یاسز؟

آره ولی خودم میگم بیاد دیگه تا جوونم انرژی دارم بزرگشون کنم بعدا سنم میره بالا کشش ندارم..

من طبیعی ام

2706