2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودم نه ولی یکیو میشناسم بعد بچه اولش دو تا بچه سقط کرده بود از بس بچه اولش شیطون بود و بی هوا میزد به شکمش.باید خیلی مراقب باشی از این لحاظ. 

برا بعد بارداری هم مشکلات خودشو داره. باید همیشه مراقبش باشی و پیشش باشی

2738

من پسرم الان پونزده ماهشه ماشالله خیلی شیطونه یکماه پیش ناخواسته باردار شدم که سقط کردم چونکه ب هیچ وجه نمیتونستم از عهده دو تا بچه بر بیام مخصوصا اینکه پسرم کوچیک و شیطونه 

Live the moment now✌

من ۳تا فسقلی دارم😑

مرداد۹۳

مهر۹۶

اذر۹۸

فقط میتونم بگم خداروشکر و فقط و فقط خدا بهم توان داده و میده و گاهی کمک اطرافیان

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
من پسرم الان پونزده ماهشه ماشالله خیلی شیطونه یکماه پیش ناخواسته باردار شدم که سقط کردم چونکه ب هیچ ...

وای سقط ن😔😔

من پارسال دوتا بچه داشتم

بچه اولم ۴سال و نیم

بچه دومم ۱۸ماهش بود

ولی وقتی خداخواسته باردارشدم باوجود شوک سخت و فشار روحی ک بهم اومد ولی ب سقط فکرنکردم😥جدا از گناه کبیره بودنش.اثرات و عواقب و شومی اینکار روی زندگی تاثیر میذاره

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
وای سقط ن😔😔 من پارسال دوتا بچه داشتم بچه اولم ۴سال و نیم بچه دومم ۱۸ماهش بود ولی وقتی خداخواست ...

من سه هفته بودم قلبش تشکیل نشده بود زود فهمیدم و کلا برام مثل یه پریودی تموم شد اگه قلبش تشکیل شده بود سقط نمیکردم 

Live the moment now✌
وای سقط ن😔😔 من پارسال دوتا بچه داشتم بچه اولم ۴سال و نیم بچه دومم ۱۸ماهش بود ولی وقتی خداخواست ...

بعدشم آدما با هم متفاوتن من در توان خودم و نمیدیدم بچه توجه و رسیدگی میخاد هنر ک نیست الکی هی بزایی ولی نتونی درست ازش مراقبت کنی

Live the moment now✌
من ۳تا فسقلی دارم😑 مرداد۹۳ مهر۹۶ اذر۹۸ فقط میتونم بگم خداروشکر و فقط و فقط خدا بهم توان داده و ...

ماشالله بهت باشه عزیزدلم خیلی سخته من یدونه دارم پیر شدم حس میکنم زیادی خنگ و بازیگوشه اصن به حرفام توجهی نداره 

من دوقلو۹ماهه پسر دارم میخوام اقدام کنم برای بعدی البته نه الان ۳ماه دیگه انشالله اگه خدا بخواد زیر ...

ماشالله به توانت عزیزدلم انشالله خدا بهت قوت بده و زندگیت سرشار از انرژی های مثبت بشه😍

2706