2733
2734
عنوان

شده تا حالا جلو مادرشوهر ..پدرشوهر یا خواهرشوهر..

| مشاهده متن کامل بحث + 1452 بازدید | 83 پست
خاک بر سرم ینی دوروغ گفته 🙁 دچار افسردگی شدم  برم یکم بکوبمش 😒

ضایعش نکنین😇🤣😂

از آن روزی ک خوردم سیب زمینی 😋دیگ دلم نیومد نخورم 😈انقد خوشم میاد وقتی روی اون زنگوله بغل علامت میاد میام میبینم لایک خوردم 😁وقتی ببینم ریپ کردین ذوق میکنم 😈انگا کلی سیب زمینی سرخ کرده گذاشتن جلوم😁 شمارو ب خدامیشع لطفا برای حل مشکلاتم و خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید 💛اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 💕نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد 🍫آدم پیر به یکباره جوان خواهد شد 🍫نمدونم چ ربطی داره ولی گفتم شاید درس عبرتی بشه برای ایندگان🙄😜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از اونجایی که خانواده دارم و با تربیت بزرگ شدم و نوزاد نیستم هرگز هرگز 

گوز چه ربطی به خانواده داره😂😂😂😂😂😂😂

یه نوع میکروب هست که تو روده زندگی میکنه باعث نفخ خیلی شدید میشه ربطی به تربیت نداره به این میکروبه مربوطه

2731
گوز چه ربطی به خانواده داره😂😂😂😂😂😂😂 یه نوع میکروب هست که تو روده زندگی میکنه باعث نفخ خیلی شد ...

نگووو ایشون تو wcهم اینکارو نمیکنن!

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
کوفت شما هم هعی ضایش نکنیت  ضایش نکنیت  برم  یمش حرف بش بزنم  اینجوری ادم ضایع ...

ب# اعصاب خود مسلسل باش خاهرم🤣🤣🤣

از آن روزی ک خوردم سیب زمینی 😋دیگ دلم نیومد نخورم 😈انقد خوشم میاد وقتی روی اون زنگوله بغل علامت میاد میام میبینم لایک خوردم 😁وقتی ببینم ریپ کردین ذوق میکنم 😈انگا کلی سیب زمینی سرخ کرده گذاشتن جلوم😁 شمارو ب خدامیشع لطفا برای حل مشکلاتم و خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید 💛اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 💕نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد 🍫آدم پیر به یکباره جوان خواهد شد 🍫نمدونم چ ربطی داره ولی گفتم شاید درس عبرتی بشه برای ایندگان🙄😜
من بعد زایمان باد از جلو میدادم جلو مادر شوهرم دررفت فکر کردن بچه اس همه    

همون صدا که از واژن میاد؟😂

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
اسی کجا رفتی بیا گوزتو مدیریت کن 😂

😂😂🤣خجالت بی ادب😎😂😂😂😂

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲
از اونجایی که خانواده دارم و با تربیت بزرگ شدم و نوزاد نیستم هرگز هرگز 

عزیزم مگه گفتم عمدی که پای خانواده هارو میکشی وسط؟😂😂😂😂😂گفتم درررر بره اشتباهی😂

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲
اها نگرانت شدم گفتم الان نیستی کسی صاخبش نشه😂😂😂

اومدم دوباره از بقیه هم دعوت کردم بیان🤣😂

2706