2733
2734

اول خودت تعریف کن اسی جون😁

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
اول خودت تعریف کن اسی جون😁

😂😂😂😂 باشه گلم تعریف میکنم

بزار یکم فک کنم ببینم کدومشون از همه بهتره 😂😂😂

فعلا شما بگو

*•.¸♡وخدایی که به شدت کافیست♡¸.•*
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
😂😂😂😂 باشه گلم تعریف میکنم بزار یکم فک کنم ببینم کدومشون از همه بهتره 😂😂😂 فعلا شما بگو

الان بیدارشدم هنوز یه چشمم بستس،مغزم هنگه هنو عزیزم چیزی یادم نمیاد🤣

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
آخی امضاتو خوندم کلی ذوق کردم😍ان شاالله ک سالم بغل بگیری نی نی تو...

ممنون گلم،فدات شم،شمام به آرزوهات برسی عزیزم😘😘😘

😂😂😂😂 باشه گلم تعریف میکنم بزار یکم فک کنم ببینم کدومشون از همه بهتره 😂😂😂 فعلا شما بگو

عاقا شماها هم مثل منید 

همه چی یادمه وقتی میگین سوتی یا هرچیز دیگه ای همی میخام بنویسم یادم  میرن ،😩😩😩😂

2740

تازه ترین رو براتون میگم،، دیروز به برادر شوهرم زنگ زدم بچه شون بیمارستان بستریه خواستم براش دعا کنم گفتم خدا به حق این پنج شنبه ی عزیز شفا بده بچه تونو،،😟😟😟درحالیکه دیروز یکشنبه بود..اون بیچاره هم روش نشد چیزی بگه بعد اینکه قطع کردم فهمیدم چی گفتم از خجالت آب شدم..چه دعایی کردم😁😁😁😁

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
تازه ترین رو براتون میگم،، دیروز به برادر شوهرم زنگ زدم بچه شون بیمارستان بستریه خواستم براش دعا کنم ...

خدا خفت نکنه   با چشم بسته غش کرددممممم ....اول صبحی روحیه ام عوض شد

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
خدا خفت نکنه     با چشم بسته غش کرددممممم ....اول صبحی روحیه ام عوض شد

انقد خودمو زدم بعد اینکه متوجه سوتیم شدم..یعنی به تمام معنا عقب افتاده ام..😭😭😭

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭

چند وقت پیش صبح میخاستم برم بیرون..در خونه رو باز کردم دیدم همسایمون داره کلاه ایمنی سرش میکنه تو کوچه که بره .

یهو گفت سلام علیکم‌‌‌

منم گفتم سلااااام خوبید‌‌....بعد فهمیدم داشته با گوشی صحبت میکرده...از اون به بعد هر وقت میخام برم بیرون  منتظر می مونم بره بعد من برم😕😕😕

درست میشه دایی  
چند وقت پیش صبح میخاستم برم بیرون..در خونه رو باز کردم دیدم همسایمون داره کلاه ایمنی سرش میکنه تو کو ...

وای خدا 😂😂😂😅😅😅

*•.¸♡وخدایی که به شدت کافیست♡¸.•*
2706