2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چند درصد گرفتین خونه نداشین ؟ماهی چقد باید قسط بدین،البته ببخشید انقد سئوال میپرسم و کدوم بانک وام گ ...

اره مسکن اولی هستیم. 

وامش ۱۸ درصده

اقساطش ۳۸۰۰

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
2740
اره مسکن اولی هستیم.  وامش ۱۸ درصده اقساطش ۳۸۰۰

کدوم بانک ،کی گرفتین ،ما میخوایم وام بگیریم میگن جلوی حسابا بستس اعصابم خیلی خورد دعا کنین تا ده روز دیگه همه چی حل بشه زودتر ما واممون بگیریم

کدوم بانک ،کی گرفتین ،ما میخوایم وام بگیریم میگن جلوی حسابا بستس اعصابم خیلی خورد دعا کنین تا ده روز ...

بانک مسکن. 

یک ماهه اقدام کردیم، شنبه نماینده بانک میاد محضر چکشو می‌ده به فروشنده. 

انشالله حل شه. چرا بسته‌ان؟

بانک مسکن.  یک ماهه اقدام کردیم، شنبه نماینده بانک میاد محضر چکشو می‌ده به فروشنده.  انش ...

نمیدونم بخدا میخوایم ۱۰۰تومن از بانک مهر اقتصاد وام بگیریم اونم۱۸درصد تازه اگه بگیرم ۲۰تومنشم بلوکه میکنن ،ولی با این حال قبول کردیم خیلی اعصابم خورد بخدا دعا کن برام جور بشه منم برم سر خونه زندگیم دیگه از اینکه پیش خانواده شوهرم زندگی میکنم خسته شدم

نمیدونم بخدا میخوایم ۱۰۰تومن از بانک مهر اقتصاد وام بگیریم اونم۱۸درصد تازه اگه بگیرم ۲۰تومنشم بلوکه ...

چرا وام اوراق نمی‌گیرید؟ از بانک‌مسکن. تو شهرای بزرگ تا سقف ۲۰۰ می‌دن. تهران هم ۲۴۰.

میشه بیشتر توضیح بدی ،ما خونه داریم ولی سند شده نیست قلنامس

گمونم بشه.

برای وام اوراق خونه رو که پیدا کردین، می‌رین قولنامه و مدارک رو می‌برید بانک تشکیل پرونده می‌دین. نفری ۱۰۰ میلیون به هر زوج وام می‌دن. حدود ۲۰ میلیون باید اوراق تسه از بورس بخرید. یعنی از ۲۰۰ میلیون ۱۸۰ میلیون دستتونو می‌گیره. دو تا ضامن کارمند یا بازنشسته تامین اجتماعی نیاز داره. حدود ۱۵ تا ۲۰ روز هم طول می‌کشه. 

بعد موقع سند زدن نماینده بانک میاد محضر چک رو می‌ده به فروشنده. 

2706