2737
2734
عنوان

ختم حدیث کسا به نیت خانه دارشدن (2)

| مشاهده متن کامل بحث + 20191 بازدید | 2767 پست
ممنونم بابت راهنماییت عزیزم ...تاحالا امتحان نکردم .چشم حتما

ان شاالله بهتر باشید

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
سلام بچه ها من اومدم. اننننققدد دلم براتون تننگ شده بود  این چندروز همش تو فکرشما وتاپیک بودم&n ...

دشمنت شرمنده باشه ایشالا که مشکلت برطرف شده دیگه 

منم دیدم کم پیدایی منم خیلی گرفتارم بالخره اثاثارو آوردیم خونههه خیلی کثیفه دوروز تمیز کردم اصلا حریفش نشدم حالا چندروزه داشتم میگشتم واسه کارگر امروز تازه پیدا کردم موکتاش باید عوض شه باید پرده سفارش بدم خلاصه خیلی کار دارم بعد همه اینا اثاثارو باز کنم بچینم 

خداروشکر تاالان هرجور بوده رسیدم خوندم  

ایشالا خدا کمکم کنه این چند روزم بخونم و همگی حاجت رواشیم

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نیت یو کابد خوندم الهی خیلی زود خبر خونه دارشدنتونو و حاجت روایی تون رو بدین به همراه بقیه دوستان 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
دشمنت شرمنده باشه ایشالا که مشکلت برطرف شده دیگه  منم دیدم کم پیدایی منم خیلی گرفتارم بالخره ا ...

همچنان درددارم ولی کمتره از قبلا ...

بالاخره پس اونا بلند شدن از خونتون ؟ 

پس خسسته نباشی زینب جان  خداقوتت 

ممنونم گلم ک باوجوداین همه کار بازخوندن حدیث کسارو فراموش نمیکنی 

خداخیرت بده

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
2742

بسم الله الرحمن الرحیم    

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم  

اللهم عجل لولیک الفرج    

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولادالحسین وعلی اصحاب الحسین   

السلام علیک یا فاطمة الزهرا سیدة النساء العالمین        17مرداد به نیت عاطفه جانم 

18مردادبه نیت مهربون عزیز

و.  19مرداد به نیت مامان آسنای گل حدیث کسا خوانده شد    ان شاءالله بحق 5تن آل عبا،بحق امام زمان (عج)، بحق حضرت علی اصغر (ع),بحق حضرت رقیه وحضرت زینب و حضرت ام البنین وبحق حضرت مسلم بن عقیل که درکوفه درد بی منزلی کشیدن وبحق این ماه عزیز وبحق امام علی وامام موسی کاظم ع ،بزودی زود خبر خونه دارشدنتون رو بهمون بدین عزیزان من....

بخاطر اینکه توروز بخصوصتون این پست خاص رو براتون نذاشتم برای هرکدومتون جدا جدا.  برای حاجات دلتون، نفری 100صلوات ویک سوره معارج که سوره حاجت روایی هست و یک آیت الکرسی هم خوندم ان شاءالله علاوه برخونه دارشدن هرحاجتی تودلتون داری خدا بهتون بده 

@_ترمهخانوم_    

@مهربون2    

@مامان،آسنا    

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    

بسم الله الرحمن الرحیم    

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم    

اللهم عجل لولیک الفرج    

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولادالحسین وعلی اصحاب الحسین    

السلام علیک یا فاطمة الزهرا سیدة النساء العالمین    

امروز دوشنبه 20مردادمصادف باولادت امام موسی کاظم( ع)  به نیت    فائزه جان   حدیث کسا میخوانیم...

ان شاءالله بحق 5تن آل عبا،بحق امام زمان (عج)، بحق حضرت علی اصغر (ع),بحق حضرت رقیه وحضرت زینب و حضرت ام البنین وبحق حضرت مسلم بن عقیل که درکوفه درد بی منزلی کشیدن وبحق این ماه عزیز و روز عزیز ک ولادت امام هفتممون هست ...بزودی زود خبر خونه دارشدنتو بهمون بدی عزیزم....

آمین یا رب العالمین

@یوکابد77

ممنونم عزیزم🙏🙏⁦❤️⁩

ان شاءالله تواین روز عید حاجت روا بشی عزیزم ...علاوه برخونه خدابهت فرزندسالم وصالح بده وهمچنین شادی وخوشبختی فائزه جانم

@ftahmadi    

سلام عزیزم حالت چطوره؟ اوضاع بهتر شد؟؟

خواستم بهت بگم بمدت22روز هست ک عاطفه خانوم هرروز داره برات حدیث کسا میخونه  یعنی درکنار بقیه برای شماهم هرروز میخونه ودعاتون میکنه اگه زحمتی نیست یکبار برای خانه دارشدن وحاحات دل عاطفه جان حدیث کسا بخونید  سه روز پیش نوبت ایشون بود ک گذشت 

ممنونم ازت عزیزم 

عاطفه ایشون هستن @_ترمهخانوم_    

بعضی از بچه هاهم برات خوندن  خودم هم دعاگوت هستم ان شاءالله تاالان مشکلت حل شده باشه 

2740

@alahe4676    

@jojoneda    

@محاسام

سلام برسادات گروه !

عید غدیر گذشت و شما بما عیدی ندادینا  

به نیت یوکابد خونده  شد ایشالا حاجت روا بشن

سادات جان ببین این پستو :)

به نیت یوکابد خوندم انشالله حاجت روا بشن. رها جان برا شمام ایه الکرسی میخونم انشالله بهتر بشی

بحَقّ الحُسَین                                                                                  اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ                                                                            دعای من در روضه اباعبدلله                                                              فقط ظهور امام زمانم
سلام ،به نیت مهربان خانم خوندم،انشالله حاجت همگی روا شه، یه خانم گل و مهربون لطف کنه عکس لیست و یه ...

عزیزم فردا برای زهرا جان دیگه تموم.

اگه خواستی برای فاطمه ک گفتم خیلی وضعیتش حاده هم بخون اگه ن هم ک هیچی

به نیت یوکابد خوندم انشالله حاجت روا بشن. رها جان برا شمام ایه الکرسی میخونم انشالله بهتر بشی

ممنونم ازت عزیزدلم   

ببخشید اشتباه شدشرمنده

شماهم برای خونه دارشدن میخواستید بخونید؟

2706