2733
2739
عنوان

ختم حدیث کسا به نیت خانه دارشدن (2)

20116 بازدید | 2767 پست

بسم الله الرحمن الرحیم  

شروع ختم دوشنبه9تیر  

قرارهست  همگی باهم  به نیت خانه دارشدن این اسامی مدتی حدیث کسا رو بخونیم.

برای اثرگذاری بیشتردعا چندتا شرایط رو رعایت میکنیم ؛

1 _اول حتما با وضو و روبه قبله باشیم.

2_قبل خوندن حدیث بسم الله الرحمن الرحیم میگیم.

3_صلوات 14 تامیفرستیم.

4_استغفرالله ربی وأتوب الیه میگیم  برای آمرزش گناهانمون.

5_بعد سپاسگزاری ازخدا با این جمله

(  الحمدلله کَما هُوَأهْلُه )=ثوابی دارد که ملائکه ازنوشتن آن عاجزند.

6_حاجت بخواه یعنی خانه دارشدن اسم اون خانومی که نوبتشه.

7_باتوجه به معنی وازته قللبتون حدیث کسا رو بخونید، سعی کنیدبدون غلط بخونید.

8_موقع گفتن «هم فاطمة وأبوها »حاجت مدنظرتون باشه =تقریبا دوصفحه مونده به آخردعا هست.
حاجت یعنی همون خونه دارشدن دوستانمون.

9_دعا که تموم شد.14تا صلوات میفرستیم.

وبرای تعجیل درظهور آقامون دعامیکنیم
و ازخدا میخواهیم بحق 5تن آل عبا و12 امام واهل بیت و شهدا  اون کسیکه نوبتشه خونه داربشه .

10_هرروز همگی اینجا گزارش میدن که خونده شده.

11_ وتواین مدت مراقب اعمالمون ونمازامون  باشیم.

12_ودرآخر ثواب این ختم تقدیم میشه به 5تن آل عبا،

12امام و آقا ابوالفضل العباس وحضرت علی اصغر و
مسلم بن عقیل که درکوفه بی منزل و غریب بشهادت رسیدند
حضرت زینب،حضرت رقیه و خانوم ام البنین
وشهید ابراهیم هادی و شهید سعیدسامانلو.

خدایا به بزرگی خودت و بحق 5تن آل عبا و اهل بیت وشهدا و آقا امام زمان بقیة الله(عج) و آقا امام رضا که ولادتشون نزدیکه  حاجت دل همه ی اعضای این ختم رو برآورده کن وبه تک تک اعضای این ختم خونه ای هدیه کن...ان شاءالله...

آمین رب العالمین  

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    

«اسامی دوستان»

1__9تیر = انگلیسی_خطیر  (طاهره)

2__10تیر =   sph   (سپیده)

3__11تیر= آنجلینا70(صغری)

4__12تیر= نگین 9331(زینب)

5__13تیر=raha98 (فرشته) [التماس دعای فراوان]

6__14تیر= jojo75 (مامان باران)

7__15تیر= haniyeh (هانیه)

8__16تیر= 5  (فاطمه)

9__17تیر=  امن 11 (ندا)

10_ 18تیر= sahar5135 (سحر)

11_ 19تیر= parisazanjan( پریسا)

12_ 20تیر= عشق55(الهام)

13_ 21تیر= mamiii_arsam( بهاره)

14_ 22تیر= mass94(سعیده سلطانی)

15_23تیر=گلاب 22(به نیت مادرشون زهره خانوم)

16_ 24تیر= دور_بختیاریم (به نیت پدر لیلا)

17_ 25تیر= محاسام (مهسا)

18_26تیر=صفورا86(به نیت مادرشون فرنگیس )

19_27تیر= ملانیی

20_ 28تیر= مینوجون(مینو)

21_ 29تیر= havaytamiz(مریم)

22_ 30تیر= zzmmaa( فاطمه)

23_ 31تیر= leylaa132

24_ 1مرداد=  faak   (فرزانه)

25_ 2مرداد= خانم فریزلر ( فرزانه)

26_ 3مرداد= fatemjon (فاطمه)

27_ 4مرداد= زریخانم12(زهرا)

28_ 5مرداد= nargesss0 (نرگس درویشی)

29_ 6مرداد= 13961367(الهام)

30_ 7مرداد= روز ازنو

31_ 8مرداد= دریام(مرضیه)

32_ 9مرداد= jojoneda (ندا حسینی)

33_ 10مرداد= رها نفسم

34_ 11مرداد= raha_b

35_ 12مرداد= avinaziz (شهناز)

36_ 13مرداد= ghandoasal (مادرشون مرضیه)

37_ 14مرداد= alahe4676(فهیمه)

38_15مرداد=آشرشته( به نیت همسرشون آقاحسن)

39_ 16مرداد= nafasiibala( مینا)

40_ 17مرداد=  1396yas (راحله)

41_ 18مرداد= ماهورااااااااااا ( فاطمه)

42_ 19مرداد= خدا همینجاست1 ( زینب)

43_ 20مرداد= درجستجوآرزوهام (فاطمه)

44_ 21مرداد= _ترمهخانوم_

45_ 22مرداد= مهربون2

46_ 23مرداد= مامان،آسنا

47_ 24مرداد=__لیانا__

48_ 25مرداد= یوکابد77

49_ 26مرداد= zahrasaa25

50_ 27مرداد= مامان_دوتا_ عروسک (زهرا)

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    

@sph    

@انگلیسی_خطیر    

@نگین9331    

@jojo75    

سلام دوستان.ازفردا حدیث کسارو طبق شرایط گفته شده بخونید.تعدادمون شد50نفر.هرچقدتعدادبیشتر، دعایی ک درحقمون میکنن بیشتره وبهترخواهدبود.
ان شاءالله ک مستجاب بشه.
هرکس تاپیک رو دید..حتتما لایک کنه بدونم اومدید.
فقط تواین تاپیک هرروز گزارش بدید.
ممنونم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@haniyeh    

@5    

@امن11    

@mass94    

@mamiii_arsam    

سلام دوستان.ازفردا حدیث کسارو طبق شرایط گفته شده بخونید.تعدادمون شد50نفر.هرچقدتعدادبیشتر، دعایی ک درحقمون میکنن بیشتره وبهترخواهدبود.
ان شاءالله ک مستجاب بشه.
ممنونم.

2731

@parisazanjan    

@sahar5135   ‍ 

@گلاب22    

@ملانیی    

@مینوجون    

ان شاءالله ک مستجاب بشه.
ممنونم.

@havaytamiz    

@13961367    

@دریام    

@jojoneda    

@avinaziz    

ان شاءالله ک مستجاب بشه.
ممنونم.

@ghandoasal    

@alahe4676    

@nafasiibala    

@ماهورااااااااااا    

@_ترمهخانوم_    

ان شاءالله ک مستجاب بشه.
ممنونم.

2740

@مهربون2    

@مامان،آسنا    

@__لیانا__    

@parisazanjan    

@مامان_دوتا_عروسک    

ان شاءالله ک مستجاب بشه.
ممنونم.

سلام چشم حتما.میشه برام دعا کنید یه مشکلی پیش اومده استرس دارم میگن دعای بقیه میگیره در حق کسی😔😔

سلام .خاانوم.چشم حتما الان برات صلوات میفرستم. 41بار بگو یا حی یاقیوم یامن لا اله إلا انت

سلام... 

چشم ...

ممنون از یادآوری ات... 

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 
@parisazanjan     @sahar5135   ‍  @گلاب22     @ملانیی   ...

ممنون عزیزم

من لیست اسامی روهم اماده کردم 

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
@مهربون2     @مامان،آسنا     @__لیانا__     @parisazanjan &n ...

ممنون عزیزم 

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊

ان شاء الله همگی این ختم رو ب اخر برسونیم 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2706