2733
2739
عنوان

ختم حدیث کسا به نیت خانه دارشدن (2)

| مشاهده متن کامل بحث + 20145 بازدید | 2767 پست

به نیت پدر لیلا جان خونده شد انشالله حاجت روا بشی 

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊

به نبت پدر لیلا خانم خوانده شد

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوتا خواهرا دوتایی ب نیت مادرشدن مادر گلاب خوندین  صبح کلی خندیدم بهتون   ... نمیدونم عز ...

🤣🤣🤣فردا دوباره میخونم حلال کنید من نیت ک میکنم میگم همه حاجت فلان شخص و خونه دارشدنش واسه زهره خانومم گفتم ب نیت خونه دارشدن مادرشدن وهمه حاجتاشون اماباز فردا میخونم

زهره جان حلال کن

تاپیک @معجزات علمی  قران....! رو حتماا بخونید 
2728
باشه عزیزم ...فقط تا نفر 21بخون  بعدش لیست عوض میشه و 3نفر قراره حذف بشن. حتما چندروز دیگه سایت ...

رها جان این لیست کدوم صفحه هست چرا من نمیبینمش🤔🤔

2738

ب نیت پدر لیلا جان خونده شد. من دیر گفتم همسرم کرونا دارن مشغول پرستاری بودم ببخشید 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2706