2733
2734

سلام عزیزم من قبل هم باهات صحبت کردم

من هم مشکل انعقادی دارم دکتر عارفی برام آزمایش نوشت و فهمیدم

شوهرم هم مشکل اسپرم داشت

قراره انشالله هفته بعد iui انجام بدیم

مشکل من طوری بود که بهم آسپرین و   قرص ب۶ و آمپول ب ۱۲ دادن

البته خود متفورمین که ۵ ساله میخودم مشکل گمبود ب ۱۲ میاره

گفتن اقدام کن

ولی خوب تازه دیروز آسپرین رو تجویز کردن

دیروز دکتر خودم ابن سینا نبود یکی دیگه ویزیت کرد برای iui فراره شنبه برم دوباره خود دگتر عارفی ویزیتم کنه

چون عارفی نبود دو دل شدم

وفتی یه کدچولو مشکل انعقادی دارم و دارو دادن با شروع دارو میشه اقدام کرد یا باید فاصله بیفته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم من قبل هم باهات صحبت کردم من هم مشکل انعقادی دارم دکتر عارفی برام آزمایش نوشت و فهمیدم ...

عزیزم به منم دکتر عارفی آسپرین نوشت و گفت برو اقدام کن و اصلا نگفت فاصله بده ولی اونطور که من تحقیق کردم بهتره از یه ماه قبل از اقدام آسپرین شروع بشه ولی چون احتمالا تو دوران بارداری آمپول هم بهتون بدن فکر نمیکنم براتون مشکل درست کنه،اینم در نظر بگیرید تا اقدام کنید و ایشالا مثبت بشید یا اگه بخواین آی یو آی کنید و ایشالا مثبت بشید حداقل دو سه هفته ای طول میکشه و شما هم فرصت کافی برای خوردن آسپرین رو دارید نگران نباشید.ایشالا به سلامتی این راه رو طی کنید و صاحب یه کوچولوی سالم و خوشگل بشید

عزیزم به منم دکتر عارفی آسپرین نوشت و گفت برو اقدام کن و اصلا نگفت فاصله بده ولی اونطور که من تحقیق ...

ممنونم من اگه حامله بشم نمیتونم برای دارو ها برم تهران راهم دوره فکر کنم ضرر داره

احتمالا بهش بگم لیست دارو برای بعد از بارداری بهم بده

چون سقط هم داشتم اینطوری بهتره

راستی دکتر جنتی به شوهرم‌گفت نیاز به جراحی نیست چون واریکوسلش خفیفه

ممنون از راهنمایی هات

2731
ممنونم من اگه حامله بشم نمیتونم برای دارو ها برم تهران راهم دوره فکر کنم ضرر داره احتمالا بهش بگم ل ...

منم متاسفانه راهم دوره ولی داروها رو گفت هروقت مثبت شدی بیا بگم چیکار کنی،من حتی آخر خرداد هیسترو شدم و قرار بود بعد از هیسترو داروهامو برای اقدام شروع کنه ولی به هوش که اومدم دیدم دکتر رفته و دارو ننوشته برام،بهش ایمیل زدم که یادت رفته دارو بنویسی جواب داد باید بیای حضوری شروع کنم!!!! هیچی دیگه چهار روز بعد از هیسترو دوباره پاشدم رفتم تهران به خاطر نوشتن آسپرین و پردنیزولون و مولتی ویتامین!!!!! گفت اگه چهار ماه باردار نشدی بیا داروی تحریک تخمک گذاری بدم گفتم نمیشه الان بنویسی تو دفترچم دیگه نیام این همه راهو گفت نه همون موقع بیا برات بنویسم!!!!متاسفانه ما که شهرستان میشیم این مشکلات رو هم داریم دیگه، ایشالا برای شما رو قبول میکنن و مینویسن تا کارتون راحت تر بشه

ممنونم من اگه حامله بشم نمیتونم برای دارو ها برم تهران راهم دوره فکر کنم ضرر داره احتمالا بهش بگم ل ...

دکتر جنتی به همسر منم با اینکه واریکوسل شدید داره گفت عمل نمیخواد،خداروشکر چون واریکوسلشون رو فاکتورهای اسپرمشون زیاد تاثیر منفی نزاشته واسه همین عمل لازم نیستن

منم متاسفانه راهم دوره ولی داروها رو گفت هروقت مثبت شدی بیا بگم چیکار کنی،من حتی آخر خرداد هیسترو شد ...

یه کم عارفی بد اخلاقه دفعه پیش که داشتم شرح حال میگفتم خوب باید کامل میگفتم اولین بارم بود عصبانی شد

حوصله نداشت

باورم نمیشه با بی حوصلگیش جواب ایمیل بده 

من که بار اول خیلی ناراحت شدم

ار چند نفرم پرسیدم اخلاقش چه طوره کسی نمیدونست که دستم بیاد

یه کم عارفی بد اخلاقه دفعه پیش که داشتم شرح حال میگفتم خوب باید کامل میگفتم اولین بارم بود عصبانی شد ...

منم یکی دوبار اول خیلی از برخوردش خوشم نیومد و فکر میکردم مغرور و بداخلاقه ولی الان میبینم که خیلی باحوصله هستش و هر سوالی بپرسی تا آخرش باحوصله جواب میده و اصلا بداخلاق نیست و گاهی خیلی هم مهربون میشه 😀فقط یکمی جدیه و نباید تو کارش دخالت کنی😂 اون موقع واویلا میشه😓 من تاحالا دوبار بهش ایمیل زدم تا فرداش جوابمو داده چندباری هم تو اینستا ازش سوال پرسیدم همه رو جواب داده،بنده خدا اصلا بداخلاق نیست ولی هرکاری میگه دیگه نباید رو حرفش حرف بزنی و باید انجام بدی

2740
منم یکی دوبار اول خیلی از برخوردش خوشم نیومد و فکر میکردم مغرور و بداخلاقه ولی الان میبینم که خیلی ب ...

عزیز میشه ای دی اینستاشو بدی؟ 

برا مامان شدنم ی صلوات میفرستین❤️ممنون میشم😍
منم یکی دوبار اول خیلی از برخوردش خوشم نیومد و فکر میکردم مغرور و بداخلاقه ولی الان میبینم که خیلی ب ...

عزیزم میشه ای دی اینستاشو بدی و همینطور ابمیلش

دوباره میرم ابن سینا با اینکه وقت ویزیت دکترعارفی دارم نمیاد و دکتر دیگه ویزیتم کرد

میخوام شرایطم رو بگم و سوال ازش بپرسم

راستی آی یو ای من کنسل شد فولیکول آزاد شده بود

ممنونم ازت

راستی بهش بگم مریض ابن سینا هستم راحت جواب میده؟

عزیزم میشه ای دی اینستاشو بدی و همینطور ابمیلش دوباره میرم ابن سینا با اینکه وقت ویزیت دکترعارفی دا ...

دکتر عارفی این هفته کلا ابن سینا نرفته و دکترهای دیگه بیماراشو ویزیت کردن خیلی از نوبت های مطب رو هم کنسل کرده،ای بابا  فولیکول عجول 😀 حتما قسمت نبوده ایشالا ماه دیگه،اینم اینستاگرام و ایمیلش

dr.soheilaarefi 

Soheilaarefi@yahoo.com

دکتر عارفی این هفته کلا ابن سینا نرفته و دکترهای دیگه بیماراشو ویزیت کردن خیلی از نوبت های مطب رو هم ...

ممنونم ازت انشالله خدا جواب کار خیرتو بده

من با وجود مصرف ویتامین و آسپرین خواب رفتگی دست و پا دارم این خوب نیست مخصوصا تو خواب و خونرسانیم مشکل داره

ممنونم ازت انشالله خدا جواب کار خیرتو بده من با وجود مصرف ویتامین و آسپرین خواب رفتگی دست و پا دارم ...

برای بارداری نگران نباش ایشالا دوران بارداری بهت هپارین یا آنوکسا میدن مشکل خونرسانی به جنین درست میشه ولی اگه واقعا برات مشکل ساز شده سر فرصت برو دکتر متخصص تو این زمینه پیگیری کن مشکلتو

ایشالا که همه چی به خوبی پیش بره براتون

سلام دوست خوبم

ببین تو تاپیک من سوال گذاشته بودی من بعد از یک و نیم سال لا نام کاربری دیگه بهت جواب دادم اسم تاپیک این بود آیا کسی با وارونگی کروموزم شماره ۹ بچه سالم داشته یا همچین چیزی

من مارالم

ببین من وارونگی داشتم در کروموزم شماره ۹

الانم یه پسر دارم سالم و پر انرژی

فقط فکر خودت رو درگیر جزئیات نکن

سوال داشتی بپرس گلم

2706