2737
2739

تاخیر ۴۵روزع داشتم ماه بعدش ۲۶سیکل پری شدم😂

باز ماه بعد ۳۸سیکل.الانم دراقدامم

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

[QUOTE=143358489]تاخیر ۴۵روزع داشتم ماه بعدش ۲۶سیکل پری شدم😂 باز ماه بعد ۳۸سیکل.الانم دراقدامم[/QUOTEایشالا که زودی مامان میشی منم ماه قبل بعد 14روز تاخیر پ شدم ولی بیشتر خونابه بود با قرمز غلیظ که اصلا ثابقه نداشت

2738
[QUOTE=143358489]تاخیر ۴۵روزع داشتم ماه بعدش ۲۶سیکل پری شدم😂 باز ماه بعد ۳۸سیکل.الانم دراقدامم[/QUO ...

اهان چن وقته اقدامی؟ منم توهمین ۴ ماه خیلی تغییرات دیدم تو دردهای پریودیم و مقدارخون ریزی

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
خیلی بده.نه😔

چی بگم خواهر افتضاحه خدا میدونه خسته شدم کلی ورزش میکنم و ملاحضه میکنم دو سه ماه مرتب میشه بااااز اینطور ،باردار نمیشم 

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
چی بگم خواهر افتضاحه خدا میدونه خسته شدم کلی ورزش میکنم و ملاحضه میکنم دو سه ماه مرتب میشه بااااز ای ...

وای منم..همیشه مرتب بود از وقتی تصمیم گرفتم برا اقدام نا مرتب شد.شما چندساله اقدامی؟

نه فکرنکنم.عین همون پریودیه

عه نمیدونم من قبل اقدام منظم بودم بعد 5ماه اقدامم ماه اولو دوم منظم بود ماه سومو چهارم بعد 10روز تاخیر پ شدم ماه 5بعد 14روز ولی این پریود ماه 5اصلا فرق داشت تاحالا این9وری نبود نمیدونم والا حالا این ماهم اقدامم ماه 6 ببینیم چی میشه😊

عه نمیدونم من قبل اقدام منظم بودم بعد 5ماه اقدامم ماه اولو دوم منظم بود ماه سومو چهارم بعد 10روز تاخ ...

مگه چطوریه پریودیت که احساس میکنی بارداری؟

من چندوقت اینقد تو فکرش بودم یبار که عقب افتاد حس میکردم باردارم.ینییییی قشنگ حس میکردما خیلی زیاد. بعد که پریود شدم فقط گریه بود که میکردم