2737
2739
عنوان

بدنی سفت و عضلانی؟

466 بازدید | 30 پست

خانما بیاین بگین برای سفت شدن پاها و کلا بدن چه راهکارهایی دارین من به تخم مرغ حساسیت دارم وزنم و اندامم خوبه چون ورزش میکنم و خوراکمم کنترل میکنم ولی می‌خوام بدنم خیلی سفت‌تر بشه ورزشکارای عزیز بیاین از تجربیاتتون بگین خوشتیپا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روزی یک ساعت پیاده میرفتم تا باشگاه جای گرم کردن . اونجا هم دو ساعت سنگین کار میکردم باز یک ساعت پیاده برمیگشتم تا سر بشه تنم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2731
2738
روزی یک ساعت پیاده میرفتم تا باشگاه جای گرم کردن . اونجا هم دو ساعت سنگین کار میکردم باز یک ساعت پیا ...

نه خدایی در حد. تو ورزش نمیکنم عملا دوساعت هوازی دوساعت قدرتی هرروز داری کار می‌کنی به عضله سوزی نیفتادی؟

نه خدایی در حد. تو ورزش نمیکنم عملا دوساعت هوازی دوساعت قدرتی هرروز داری کار می‌کنی به عضله سوزی نیف ...

الان که دیگه نمیتونم تا ۳ سال پیش اره . نه تغذیه ام درست و اصولی بود عضله سوزی نداشتم . بماند که الان با وزن نود هنوز سیکس پکم مشخصه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
میگن تی ار ایکس خوبه 

اره تی ار ایکس کار میکردم تا مربی گریشم پیش رفتم چند وقتیه کبدم یکم حساس شده اذیت می‌کنه ورزش قدرتی زیاد نمیتونم کار کنم اگر کرونا اجازه میداد استخرم میرفتم ولی حس میکنم استخر تاثیر نداشت رو سفتی