2737
2734

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

توروخدا کمک کنید نمیدونم چیه همسرمم نیست خونه مامانمم به اینا هم چیزی نمیتونم بگم دارم سکته میکنم دوماه لتروزول مصرف کردم این ماه با یک روز تاخیر پریود شدم .امروز دومین روزه ک الان با این صحنه مواجه شدم.توروخدا ینی باردار بودم سقط شده؟لخته ی سفیده ک دورش قرمزه

توروخدا کمک کنید نمیدونم چیه همسرمم نیست خونه مامانمم به اینا هم چیزی نمیتونم بگم دارم سکته میکنم دو ...

عزیزم برو دکتر فورا

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده
2738
بخدا مجبور شدم نمیتونم تا دوشنبه دکتر برم چون خونه مادرمم 😔😔😔😔

خب از اونجا برو دکتر خطرناکه ها چجوری میخوایی صب کنی

عزیزم نگران نباش این جنین نیس این دیواره رحمته که ضخیم شده و ریزش پیدا کرده الان شما پریودی انشاالله به زودی دامنت سبز بشه

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍