2733
2734
عنوان

خواهش میکنم بیاین😔💔

151 بازدید | 13 پست

به نظرتون اگه نیت کنم که اگه به حاجتم برسم قران و حفظ کنم و قبل اینکه برسم بهش شروع کنم خدا حاجتمو بهم میده؟خیلی برام مهمه حاجتم 

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تاپیک هست واسه حاجت گرفتن از دوتا شهید خیلیا نتیجه گرفتن با متوسل شدنش الان برات میفرستم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
نمیشه برای خدا شرط گزاشت شما نیت تو بکن ایشاللا که خیره

شرط نیست خواهشه فقط میخوام شروع کنم به امید اینکه بهم میبخشه 

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤

برای حاجتتون قرآن حفظ می خواین بکنین؟

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
2740

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2239203/از-واسطه-دعای-شهدا-حاجت-گرفتم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
برای حاجتتون قرآن حفظ می خواین بکنین؟

بله

یه چیز بهت گم خدا با کسی رودربایسی نداره که تو منگنه بزاریش اون بگه چون این کار کرد منم این بهش بدم با خدا مثل یه بزرگ رفتار کن یه بزرگ به بخشش و مهربونی خودش نگاه میکنه نه به کسی که میبخشه پس تو نذرت شروع کن و به بخشش و بزرگیش امیدوار ولی معامله نکن

یه چیز بهت گم خدا با کسی رودربایسی نداره که تو منگنه بزاریش اون بگه چون این کار کرد منم این بهش بدم ...

معامله نیست شاید درست ننوشتم که اینجوری میخونین.فقط به عنوان یه بنده که کسی جز اونو نداره میخوام شروع کنم قبل اینکه بهم ببخشه نبخشه هم ادامه میدم