2733
2739
عنوان

شیرم قطع شده پشیمونم چیکار کنم؟؟

847 بازدید | 19 پست

سلام خانوما من زایمان که کردم شیر نداشتم شیردوش برقی انداختم و قطره شیرافزا خوردم شیرم اومد زیادم اومد مدام شیرم میرفت میموند تو سینم گلوله میسد مدام میدوشیدم یک ۳۳ روز کارم دوشیدن بود نصفه شب با درد سینه بلند میشدم میدوشیدم تصمیم گرفتم شیرمو خشک کنم رفتم دکتر بهم قرص بروموکریپتین داد گفت تا ۳۰ روز زمان میبره من یدونه و نصفی خوردم پشیمون شدم قطع کردم قرص و دیشب و امروز صبح شیرم خوب بود ولی از ظهر قطره ای سده بچم گشنه مونده اخه چطوری با یدونه ک نصفی خشک شد؟

دوستای مهربونم برای سلامتی دختر نازم یه صلوات میفرستید؟؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی چی  اول نداشتی تلاش کردی بیاد  بعد رفتی قطع اش کردی  چه عجیب

اول نداستم تلاش کردم بیاد وقتی اومد غیر عادی اومد نمیدونم از زیاد انداختن شیر دوس برقی بود یا چی ولی طوری بود که حتی دکتر بچمم خودم نمیتونستم برم تو خونه یه کاسه اختصاص داده بودم به شیرم هر یک ساعت یه کاسه شیر میدوشیدم دیگه از کتف و کمر افتاده بودم گفتم شیرخشک میدم ولی بچم شیرخشک و دوست نداشت دکتر گفت قرص و قطع کن باز شیر خودتو بده مجبوری تحمل کنی قطع کردم شبش و صبحش شیر داشتم ولی ظهر یهو قطع شد اخه با یدونه و نصفی که قطع نمیشه 

خب اولش همینجوریه خیلی میاد تا حدی که لباس خیس میشه ولی بعد یکی دوماه خوب میشه

مال من از خیس شدن لباس گذشته بود حتی شبا هم خواب نداشتم الان با خوردن یه قرص نباید که قطع بشه اخه

اول نداستم تلاش کردم بیاد وقتی اومد غیر عادی اومد نمیدونم از زیاد انداختن شیر دوس برقی بود یا چی ولی ...

خب چون دستی کاری کردی بیاد 

برا همین غیرعادی بوده 

و وقتی  قرص خوردی قطع شه 

سریع قطع شده 

عزیزم نباید انقدر بدن ور رفت بهش 

خب چون دستی کاری کردی بیاد  برا همین غیرعادی بوده  و وقتی  قرص خوردی قطع شه  ...

خیلی اشتباه کردم باید میزاشتم بدنم سیر طبیعیشو طی کنه بجه اولم بود بی تجربه بودم مامانمم نوه اولس بود اونم خیلی اطلاع نداشت😔😔الانم عذاب وجدان گرفتم که با روزی بچم این کارو کردم حالم خیلی خرابه اخه دکتر ۳۰ تا قرص داد گفت تا یه ماه زمان میبره نمیدونم چطوری برای من انقدر زود جواب داد

2740
خیلی اشتباه کردم باید میزاشتم بدنم سیر طبیعیشو طی کنه بجه اولم بود بی تجربه بودم مامانمم نوه اولس بو ...

عزیزم غصه نداره که 

شیرخشک بده 

مامان من شیر نداشت 

بعد مادرشوهرش که مادربزررگم بشه 

هی میگفتن الا و بلا باید شیر خودت بدی 

مامانم میگه تو گریه میکردی گرسنه بودی 

نمیگذاشتن شیر خشک بگیرم 

میگه انفدر گریه میکردی نفست بالا نمی اومد 

خدا میدونه اون موقع مامانم چقدر ناراحت بوده 

زور که نیست خب یکی شیر نداره 

الانم طوری نشده 

فکر کن همون موقع است که شیر نداشتی

عزیزم غصه نداره که  شیرخشک بده  مامان من شیر نداشت  بعد مادرشوهرش که مادربزررگم بش ...

اره مدام همه بهم میگن حرص و جوشم زیاده همه میگن اون شیر حرص بود ولی خب ادم ناراحت میشه تو چشمای بچم نگاه میکنم خجالت میکشم

عزیزم دوباره میاد...فقط بده بچت بمکه دوباره میاد 

خدا کنه بیاد میدم یکم که میک میزنه میبینه نداره میندازه بیرون

اره مدام همه بهم میگن حرص و جوشم زیاده همه میگن اون شیر حرص بود ولی خب ادم ناراحت میشه تو چشمای بچم ...

حرص و جوش بخوری اگه شیرداشته باشی 

رو کیفیتش اثرمیگذاره 

به قسمت تسلیم باش 

دیگه تلاشتو کردی عزیزم 

الان ارامش داشته باش 

هیچ بچه  گرسنه نمونده خدا روزی اش میرسونه 

دیگه خیلی ها هستند مادر شیر نداشته 

شیرخشک خوردن 

چیزی نشده که

حرص و جوش بخوری اگه شیرداشته باشی  رو کیفیتش اثرمیگذاره  به قسمت تسلیم باش  دیگ ...

اره دیگه الان ارومترم سپردم‌ دست خدا هرچی خیره همون بشه