2733
2734
عنوان

بلوزشلوارسرهمی بخرم یانه؟خوبه؟

269 بازدید | 11 پست

خیلی نازوخوشکلن اماتپلم میترسم بهم نیاد.بعدبرای دستشویی رفتن سخت نیست؟من خیلی دستشویی میرم 

خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بِیلر سوت؟؟من یبار با سرهمی رفتم دشویی یادم رفت موقع بلند شدن بندشو بگیرم افتاد کف توالت اه اه اه

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
2738

یدونه خریدم دوبار بیشتر نپوشیدم بخاطر دستشویی رفتن سخته کاش زیرش دکمه ای زیپی چیزی مد میکردن برا راحتی کار

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣

هرکی داره لطفا بگه سخت نیس دشوری رفتن باهاش؟؟

من ی هم اتاقی داشتم تاپو شلوارش سرهمی بود این هر دفه میرف دشوری دوساعت بعد میومد فک کنم کامل لخت میشد 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍