2733
2734
عنوان

اونایی که سزارین کردین بیاین😭😭

646 بازدید | 57 پست

من بچه دوممه.۱۲ روزه سزارین کردم از روز اول حدود ۶ ۷ سانت  بالاتراز بخیه هام به شدت میسوخت از داخل جوری که زیربغلامو میگرفتن که دراز بکشم مرگو به چشمم دیدم😭الان ۱۲ روز گذشته ولی هنوز میسوزه شماهم اینجوربودین؟😢کی خوب میشه پس..بچه اولم اصلا اینجوری نبودم

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه اصلا 

من از بیمارستان اومدم تمامه مارامودخودم کردم اصلا نه درد نه سوزش 

شیاف بذار

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

دیگه در این حد که زیر بغلمو بگیرن نبودم،مگه شیاف نمیزاشتی؟

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2740

زایمان منم خیلی دردناک بود .برای منم درد می کرد و می سوخت. بعد سفت شد که ترسیدم و به دکترم گفتم.دکتر گفت طبیعیه میخواد جوش بخوره

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲
نه اینجور نبودم ولی شاید عفونتی چیزی کردی یا جفتو کامل درنیوردن . شما بررسی کن حالتت عادی نیست

جدی میگی؟از داخل منظورته؟خیلی میسوزه وخصوصا وقتی خم میشم انگار شکممو بخیه زدن ازداخل به یه جایی بعد کش میاد😢

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔

من بودم یهو آروم آروم مینشستم یا دراز میکشیدم یهو تیر میکشید درد زیادی داشت چند ثانیه همون حدود بیست روز یه ماه اول اونجوری میشدم گاهی 

آخرین تیکه ی این جورچینی، ای عشق...
2706