2737
2734
عنوان

چرا بچم غلت نمیزنه اخه.....

| مشاهده متن کامل بحث + 885 بازدید | 31 پست
 اخه دیر نیست دیگه حداقل باید دمر بشه

عزيزم بچه ها با هم فرق دارن ، دختر من ٤ ماهگي دمر ميشد و غلت ميزد ولي پسرم ٦ ماهش تمام شده بود تازه كامل دمر ميشد و غلت هم اصلا نزد يكدفعه ٨ ماهش تمام شد سينه خيز رفت . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه ی من ۲۱ ماهشه شهریور دوسالش میشه نمیتونه درست بشینه همش میخوابه راه که اصلااا نمیره بردم دکتر کل ...

چرااا دکتر مغز و اعصاب بردین ؟؟یعنی مشکل داره بچم

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..

دخترمو از۳ماهگی دمر میکردم الان ۷ ماهشه ۴دست پا میره و از مبل و اینا میره دست میگیره و وامیسته

حالا بچه دوستم حتی دمر نمیشه

بچه ها متفاوتن سخت نگیر

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  
عزيزم بچه ها با هم فرق دارن ، دختر من ٤ ماهگي دمر ميشد و غلت ميزد ولي پسرم ٦ ماهش تمام شده بود تازه ...

یعنی بچم مشکل نداره..خیلی رنگرانشم

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
2740
بردم سالم سالمه.. ویتامین دی کم داره استخوناش شله

خداروشکر ..خیلی نگرانم

.

یعنی بچم مشکل نداره..خیلی رنگرانشم

نه نداره من میگم بچم دوسالش میشه راه نمیره هیچ مشکلی نداره مغز و اعصابم بردم آزمایش خون همه چی سالم سالمه خدارو شکر دارو میده قوی میشه راه میوفته انشالله

نگران نباش.اگه بقیه ی حرکاتش نرماله نگران نباش.برادرزاده ی من نه غلت زد و نه چهار دست و پا رفت حتی دوست نداشت به پهلو بذاریمش.یهو شروع به راه رفتن کرد.البته اون خیلی تپل بود.اگه تا ۶ ماهگی دمر نشد ببرش بهداشت لااقل خیالت راحت میشه.

لطفا از این پیج دیدن کنید:Mahak_ilam
2706