2737
2739
عنوان

فکری شدم،یعنی من کرونا دارم؟

138 بازدید | 11 پست

هیچ‌علایمی بجز سرفه،از اونا که گلوتو قلقلک میده ندارم اونم خیلی کم ولی حس میکنم تو سینه م ی کم ببخشیدا خلطه، بچم هشت ماهشه هیچ علایم دیگه ای ندارم ولی علت این حس تو قفسه سینه مو نمیفهمم

میشه برای سلامتی نی نیم ی صلوات بفرستید ممنون🙌🙌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کرونا کجا بود خواهر

چمیدونم انقد تلویزیونو تایپیکهای مختلف صحبتشه و مادرای جوون بچه هاشونو تنها گذاشتنو رفتن زیر خاک،میترسم بمیرم بچه م تنها شه

2731
همه توهم زدیم ...برو دکتر ...اما اگ جایی نرفتی هیچیت نیس 

جا که نه ولی چندبار رفتم احتیاجات خونه رو خریدم و بچمو با کالسکه تو کوچه خلوت دور دادم

چمیدونم انقد تلویزیونو تایپیکهای مختلف صحبتشه و مادرای جوون بچه هاشونو تنها گذاشتنو رفتن زیر خاک،میت ...

دیوونه . ن بابا مگه هرکی سرما میخوره کرونا . من اصلا بهش اعتقاد ندارم کرونا کجا بود الکی مردم سرگرم کردن با کرونا ک قیمتا یسره برن بالا

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐چیه??? دنبال چی میگردی???😂

من کل خانواده برادرم گرفتن مادرمم ازاوناگرفت منم هرروزمیرفتم پیش مادرم کاراشومیکردم زنداداشم الکی میگفت کرونام منفی شده تااینکه مادرم طفلی حالش بدشدحالامیگین منم گرفتارم؟خداکنه بچه هام وشوهرم نگیرن خودم به جهنم

خدایا مادرم وبرامون حفظش کن الهی آمین❤
دیوونه . ن بابا مگه هرکی سرما میخوره کرونا . من اصلا بهش اعتقاد ندارم کرونا کجا بود الکی مردم سرگرم ...

متاسفم با این ذهنیتی که دارید هنوز نیومدید داخل بیمارستان ببینید حال مرد رو وقتی هیچ دارویی نیست هنوز خیلی چیزارو نمیدونیم میتونم بگم کاملا هیچ اطلاعی نداریم متاسفم فقط

*پرستاری عشق میخواهد...ولی'کاملاعشق نیست*
2740
متاسفم با این ذهنیتی که دارید هنوز نیومدید داخل بیمارستان ببینید حال مرد رو وقتی هیچ دارویی نیست هنو ...

کرونا بود. اما میگن موج دوم گرفته همش دروغ

نگید ید این حرفها کرونا راسته متاسفانه😔😔😔😔😔

راست بود. اما حالا دیگه نه 

کرونا بود. اما میگن موج دوم گرفته همش دروغ

راستش با شمایی که هیچ اطلاعی ندارید بحث کردن بی فایده ترین کار ممکن هست .امیدوارم هیچوقت بهش مبتلا نشید 

موفق باشید

*پرستاری عشق میخواهد...ولی'کاملاعشق نیست*