2752
2734
عنوان

برای دختر داشتن دارم افسردگی میگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1628 بازدید | 106 پست

ناشکری نمیکنم من واقعا عاشق این جوجه دومی هستم بخاطر وجودش بخاطر سلامتیش...اما باورم نمیشه دختر ندارم...قطعا فرق دارن باهم..نه الان در آینده...پسرها مشغول کارمند و سرشلوغ وبعدشم ازدواج و معلوم نیست خانمش چه شخصیتی داشته باشه...ولی دختر همیشه به یاد پدرمادرشه...نمی‌گم پسر نیست اما مشغولیتش بیشتره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا چرا هیشکی از شرایطش راضی نیس 😞😞

من  راضی هستم خیلی به جهت اینکه خداوند به من پسر داده از خداوند تشکر میکنم به جهت همه نعمت  هایی که به من داده از خدا تشکر میکنم 

https://harfeto.timefriend.net/16297043150045
2731

فازتون چیه ازهمین الان بچه میارید که دل بسوزونه و نگران باشه وبه دردتون بخوره بچه روبخاطرخودتون نیارید سعی کنید فقط یه انسان تحویل جامعه بدین  وصالح تربیتش کنید بخدا بچه اگه انسان باشه دختروپسرنداره درسته بچه مثل میوه اس و آدم دلش میخوادهردوشوداشته باشه ولی وقتی نشد شکرخداروبگو حتما مصلحتت درهمین بوده من خودم پسر دارم دوس دارم فرزند دومم دخترباشه نه بخاطراینکه دلشوره دختر فقط بخاطراینکه دوس دارم ازهردوتاش داشته باشم ولی اگرهم نشد همین که سالم و صالح باشن برام کافیه عزیزم غصه این چیزارونخور به این فکر کن که وقتی قد کشیدن وآقاشدن از دیدن قدوبالاشون کیف کنی قربون صدقه اشون بری سعی کن ازداشتنشون لذت ببری

چرا ولی طبیعتش با دختر فرق داره من سرشب باید خونه میبودم اما داداشام تا ۱ و ۲ شب با دوستاشون😐

اونو ک همه هستن ولی من حاضرم برا دختدم هرکاری کنم ک غثه این چیزارو نخورم مادرشوهرم اصلا اجازه نداد بچهاش تا دیر وقت جایی باشن همیشه زنگ میزنه بهشون باید فلان ساعت خونه باشین

بنظرم اونجوری زندگی کن که خودت خوشحالی به بقیه چه مربوطه که چند تا بچه داری نونشونو اونا نمیدن که من ...

آفرین همه چی بستگی به روحیه خودتون داره یکی دوست داره یکی بیاره هرچی داره خرجش کنه یکی هم چندتامیاره و قانع براشون پیاده درسته شرایط زمونه فرق کرده ولی بازم بستگی داره به خانواده

اونو ک همه هستن ولی من حاضرم برا دختدم هرکاری کنم ک غثه این چیزارو نخورم مادرشوهرم اصلا اجازه نداد ب ...

خب همه که لات و دزد نیستن اگر دیر بیان نشان از تربیت غلط نیس برادرام هردو مهندس و یکی هم پلیس آگاهی هست.

در کل مادر برای دخترش نگرانی داره بخاطر فضای جامعه ی امروزمون.

آخی دوتا دختر که خعیلی خوبه بزرگ بشن خوشبحالته فقط قسمت جهیزیه ش سخته😘😘😘😘🌹🌹🌹

خب پسرا الانم خونه و ماشین میخان مثل قدیما نیستن خودشون تلاش کنن از باباشون انتظار دارن. انشالله تا موقع جهاز دخترا من رسم جهاز دادن نیوفته گردن پسرا😁😁😁

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
2706