2737
2739
عنوان

برای دختر داشتن دارم افسردگی میگیرم

1603 بازدید | 106 پست

تقریبا پسر دومم ۵۰ روزشه..از وقتی فهمیدم پسره حال و روزم کلا بهم ریخته انگیزه زندگی ندارم.سر پسر اولم هم خیلی ناراحت بودم که دختر نشد.برای بارداری دومم دکتر نرفتم و خودم سعی کردم موارد رو رعایت کنم..واقعا احمق بودم.الان عاشق پسر دومم هستم اما اصلا نتونستم با این قضیه کنار بیام.اصلا هم نمیتونم به بارداری سوم فکر کنم چون هم فکر میکنم ۳تا بچه توی شرایط الان خوب نیست.هم از لحاظ عرف پسندیده نیست هم وضعیت اقتصاد و آینده بچه.واقعا نمیتونم با ۳تا بچه کسی چیزی بگه ساکت باشم یا بعدش خودخوری نکنم...از لحاظ معیشت هم تامین دوتا خیلی راحت تره تا سه تا

خودم خواهر نداشتم..باورم نمیشه دختری ندارم موهاشو ببافم لباس جینگولی تنش کنم..دلسوزم باشه نگرانم باشه...

خیلی غمگینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متشکریم نکن پسر هم خوبه دختر هم خوبه مگه فرقی داره

داشتن دوقلوهای خوشگلی که خدا بهم داده می ارزه به تمام نداشته هام  النا و هلنای عزیزم خیلی دوستتون دارم   میشه برای حاجتم سه تا صلوات بفرستی مرسی مهربون 
2728

انشالله تنشون سلامت باشه

پسر حامی مادره

ناشکری نکنید

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2738

من دقیقا شرایط برعکس تورو دارم. یه دختر دارم دومی ام دختره و فکر بچه سوم اصلا عذابم میده نمیخام دیگه همین دوتا بسه اما واقعا دلم یه پسرم میخاست

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
متشکریم نکن پسر هم خوبه دختر هم خوبه مگه فرقی داره

ناشکری منظورمه😑

داشتن دوقلوهای خوشگلی که خدا بهم داده می ارزه به تمام نداشته هام  النا و هلنای عزیزم خیلی دوستتون دارم   میشه برای حاجتم سه تا صلوات بفرستی مرسی مهربون 

کاش خدا یکی یدونه ازهرکدوم بهمون بده مخصوصا دختر

دوس دارم ازجفتش داشته باشم

خدایا ناامیدم نکن ازدرگاهت🤲

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣