2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یبار شوهرم رفت حموم...بدو بدو با حوله داشت میومدم کنار بخاری..پاش رو کاشی لیز خورد با کو ن محکم زمین خورد😂😂😂😂😂

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
2728
یبار شوهرم رفت حموم...بدو بدو با حوله داشت میومدم کنار بخاری..پاش رو کاشی لیز خورد با کو ن محکم زمین ...

😂😂😂😂😂 وای

بنده خدا

*•.¸♡وخدایی که به شدت کافیست♡¸.•*

دقیقا واسه خودم که تو تایپک بچه های بی ادبم گفته بودم

مهمونی خونه دوست شوهرم دعوت بودیم هردومونم باهم رو در وایسی داشتم بعد بچشون رفته بود تو دستشویی بیرون نمیومد دوست شوهرم بهش گفت تو به این بچه یه چیزی بگو هر وقت میره دستشویی خودشو با اب خیس میکنه

هیچی بچه اومد بیرون شوهرم بغلش کرد با مهربونی باهاش حرف زد بچه یه دفعه بلند شد گفت عمو تو گوه نخور

شوهرم دیگه اون ادم سابق نشد😅

عزیزان ماجرای اسم بزغاله این بود که اسم خودمو هرجور تایپ میکردم سایت قبول نمیکرد نهایتا اعصابم خورد شد نوشتم بزغاله زارت تایید کرد                      اسیرمون کردین به قران😂😂😂
دقیقا واسه خودم که تو تایپک بچه های بی ادبم گفته بودم مهمونی خونه دوست شوهرم دعوت بودیم هردومونم با ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂 وای خدا مردم از خنده

طفلی شوهرت

*•.¸♡وخدایی که به شدت کافیست♡¸.•*
2738

خاطره من یه کم چندشه😷اول دبیرستان بودم تو کلاس یکی از بچه ها عطسه ناجوری کرد همه زدن زیر خنده منم خندیدم دهنم بسته بود با فشار خندیدم عن دماغم پرید روی کتاب ادبیاتم که روی دسته صندلی ام بود 😷😷😷معلم و دوستام که کنار نشسته بودند همه دیدن خجالت کشیدم..

خاطره من یه کم چندشه😷اول دبیرستان بودم تو کلاس یکی از بچه ها عطسه ناجوری کرد همه زدن زیر خنده منم خ ...

اییی

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

من شوهرم خیلی آدم غد وازخودمتشکره.یه یار یه سوسک اومده بودخونمون بهش گفتم بیابکشش تااومد تواتاق سوسکه اومد طرفش چنان جیغی زد از زنابدتر فقط من تایه ساعت پخش زمین شده بودم ازخنده خیلی باحال بودترسیدنش

من خاطرم بو داره 😤😷😷😷😷😷

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔