2733
2739

من خیلی گفتم تو نینی سایت😩

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صد بار گفتم اینجا😆

تو گروه فامیلی ک مختلط بود خاستم بگم من عکس فاطمه رو دیدم خیلی قشنگه (ع) رو حواسم نبود نزاشتم🥵🥵

هیچی دیگهههه صلوات دوم رو محمدی تر بفرسسسس🤪🤣🤣🤣

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
2728
اشکال نداره گلم اگه دوس نداری نگو

نه عزیزم میگم مامان بزرگم به کتلت میگه ک س لت😆

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

اومدم جلو پسر عمم فیگور بگیرم بحث کرده بودیم سر ی موضوعی حق با من بود خودش فهمید اومد معذرت خواهی کرد منم با اعتماد به نفس سرمو بالا گرفتم راهمو کشیدم که برم ی دفع پام لیز خورد با مغز خوردم زمین کتلت شدم حالا بلند شدم عین اسب خندیدم       وای خدااا

2740
اومدم جلو پسر عمم فیگور بگیرم بحث کرده بودیم سر ی موضوعی حق با من بود خودش فهمید اومد معذرت خواهی کر ...

😂😂😂😂😂😂 خیلی حس بدی داره نه؟

*•.¸♡وخدایی که به شدت کافیست♡¸.•*