2737
2734
عنوان

اقدامیای تیرماه ۹۹ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 11359 بازدید | 1581 پست
منم دوسدارم اقدام کنم ولی هنوز دو دلم.قبل اقدام باید چه کارایی انجام بدم؟شماها دکتر رفتین؟

اره عزیزم یه چکاب کامل باید بشی از نظر چربی, قند, کم خونی, تیروئید, پاپ اسمیر, عفونت و سعی کن به تغذیه هم بیشتر اهمیت بدی چیزای مقوی بخورین هر دو.

منم سه ماهه دارم اقدام میکنم البته این ماه در آزمایشم گفت ذخیره تخمدانم پایینه خیلی دپرسم،😔هیچوقت پریودام تغییر زمان نداشت اما از زمان اقدام داره عقب میوفته الان هم سه روزه که همه علائم پری را دارم اما نشدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا؟یعنی میشه؟😭😭😭بخدا اشک اومده تو چشمام یه ترشح ببخشید کشدار که رنگ خونش روشن بود ولی بعدشم ک ...

عزیزم اینکه زودتر اومده و فقط لک داری ممکنه لانه گزینی باشه قهوه ای یا قرمز روشنه 

اگه نسبت به پریودت فرق داره احتمال زیاد بارداری 

خودت باش...مگه خودت چشه 🤨
منم سه ماهه دارم اقدام میکنم البته این ماه در آزمایشم گفت ذخیره تخمدانم پایینه خیلی دپرسم،😔هیچوقت پ ...

ذخيره تخمدانت چند بوده عزيزم؟؟اخه منم رفتم ازمايش گفت يكم پايينه ولي نگران كننده نيست

منم سه ماهه دارم اقدام میکنم البته این ماه در آزمایشم گفت ذخیره تخمدانم پایینه خیلی دپرسم،😔هیچوقت پ ...

عزیزم بعد اقدام پریود عقب جلو میفته این خیلی نشونه خوبیه چون رحم داره آماده میشه واسه باروری 

منم ماه پیش پنج روز عقب افتاد

2740
عزیزم بعد اقدام پریود عقب جلو میفته این خیلی نشونه خوبیه چون رحم داره آماده میشه واسه باروری  ...

آينه شمعدون جون شما كه موعدت با من ٢٦ ام بود،هيچ علامتي نداري؟من سينه هام خيلي سنگين بود ولي انگار داره هي بهتر ميشه

اره عزیزم  گفتم که بهت من ماه سومم که اقدام کردم و هر ماه ۴-۵ روز زودتر پریود شدم تو خون ریزی ...

نه عزیزم شروع نشده فعلا ولی درد پریود دارم😔

واسه مامان شدنم دعا میکنی؟من به دعای نی نی سایتی ها ایمان دارم
انشاا... مياي بهمون خبر خوش بارداريتو ميدي عزيزم😍😍😍

ممنون عزیزم همچنین😘😘

دوستای گلم برای تک تک تون از خدا میخام که ان شاالله به زودی زود دامنتون سبز بشه 💚 منم باید تا ۱ مر ...

ان شاالله که بارداری گلم ممنون از دعای خوبت😘

اگه حالت تکه تکه به اصطلاح پنیری باشه عفونته ولی اگه مثل کرم چرب و روون و معمولا بیرنگ باشه میشه لوس ...

عزیزم چرا عفونت اخه لعنت بهش😔😔به ماما گفتم معاینم کن میدونست میخوام اقدام کنم بران تشکیل پرونده داد و گفت نمیخواد معاینه ،عفونت  خیلی کم جلو بارداریو میگیره 

ماه گذشته قبل اقدام مدت بیست روز سیاه دانه و عسل خوردم ولی اون ترشح پنیریو داشتم نزدیک ب پریودم داشتمش 

این ماهم یه هفته سیاه دانه و عسل خوردم و پمادم برا بیرون استفاده کردم ولی باز دارمش البته از وسطای سیکلم دارم کپی ماسته نه خیلی سفت نه خیلی شل سفید سفیدم هست 😔😔

آينه شمعدون جون شما كه موعدت با من ٢٦ ام بود،هيچ علامتي نداري؟من سينه هام خيلي سنگين بود ولي انگار د ...

عزیزم من سه روز بعد تخمک گزاریم درد زیاد تخمدان راست داشتم میکشید به رحم و کمر و پای راستم 

بعد خوب شد یه روز بود

اطراف لگن و شکمم بخصوص پایین شکمم میخارید  همون روز سینه هام و نوکش درد گرفت و حساس شد خیلی ولی رو به بهبوده الان فقط درد خفیفی تو بغلای سینمه یعنی کللل علائم لانه گزینیو داشتم ولی یجا خوندم اگه ادامه داشت ینی بارداری موفق اگه نه که هیچی 

الان فقط بغلای سینم درد داره با درد خفیف پریودی

خودت چطوری عزیزم؟؟

2706