2726
عنوان

اقدامیای تیرماه ۹۹ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 11359 بازدید | 1581 پست
عزیزم امروز دلم وکمرم عینه پریودی درد میکرد و متاسفانه بعدظهر ترشح خونی دیدم شبیهه ماه های پیش قبل پ ...

عزیییزم شککک نکن بزودی زووود بارداری 

ینی چهار روز مونده ب موعد پریود شدی؟؟

خودت باش...مگه خودت چشه 🤨
من هنوز سینه درد دارم ولی به سمت بغلاست همیشه همینطورم. فک کنم منظورت ترشح لوسیونی باشه منم دارم مثل ...

لوسیونی چجوریه؟؟

ترشح تو واژنه بیرون نمیاد مگر با رابطه 

سفیده ببخشید مثل ماست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیییزم شککک نکن بزودی زووود بارداری  ینی چهار روز مونده ب موعد پریود شدی؟؟

توکلم برخداست دیگه عزیزم

نمیدونم والا فقط ترشح خونی دیدم قبل پریود همیشه ترشح خونی میبینم بعد خونریزیم شروع میشه

ولی تاحالا سابقه نداشتم زودتر پریود بشم

واسه مامان شدنم دعا میکنی؟من به دعای نی نی سایتی ها ایمان دارم
لوسیونی چجوریه؟؟ ترشح تو واژنه بیرون نمیاد مگر با رابطه  سفیده ببخشید مثل ماست

این ترشحات پنیریو منم ماهه قبل،قبل پریود داشتم نمیدونم درسته یانه میگن از عفونته ولی من که هیچ خارش و سوزشی نداشتم

2728
این ترشحات پنیریو منم ماهه قبل،قبل پریود داشتم نمیدونم درسته یانه میگن از عفونته ولی من که هیچ خارش ...

خب من ماه قبلم داشتم و رفتم ماما بهم گفت چیزی نیست بعد گفت عفونت خییلی کم احتمال داره جلو بارداریو بگیره 

منم نه خارش نه سوزش نه بو 

تازه پمادم استفاده کردم درحد پنج روز 

قبلشم چند روز عسل و سیاه دانه خوردم ینی از بین نبرده اگه عفونته؟؟

وااای احتمال زیاد بارداری  خونت چجوریه چ رنگیه

واقعا؟یعنی میشه؟😭😭😭بخدا اشک اومده تو چشمام

یه ترشح ببخشید کشدار که رنگ خونش روشن بود ولی بعدشم که رفتم دسشویی یه لکه قهوه ای دیدم با ادرارم میره

خب من ماه قبلم داشتم و رفتم ماما بهم گفت چیزی نیست بعد گفت عفونت خییلی کم احتمال داره جلو بارداریو ب ...

من اصلا به ترشحات توجه نمیکنم فقط هرموقع سوزش داشته باشم میشینم تو سرکه و جوش شیرین سریع خوب میشم تا میشه هم شلوار آزاد بدون شرت میپوشم

دوستای گلم برای تک تک تون از خدا میخام که ان شاالله به زودی زود دامنتون سبز بشه 💚

منم باید تا ۱ مرداد منتظر بمونم😥😥😥

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
عزیزم امروز دلم وکمرم عینه پریودی درد میکرد و متاسفانه بعدظهر ترشح خونی دیدم شبیهه ماه های پیش قبل پ ...

سی بی جان اینماه جلو انداختی انشالله ماه بعد حتما بارداری, خدا خاسته نینیت ۴۰۰ای باشه, منم نوار بهداشتیامو جمع کردم به امید نیومدن پری   

لوسیونی چجوریه؟؟ ترشح تو واژنه بیرون نمیاد مگر با رابطه  سفیده ببخشید مثل ماست

اگه حالت تکه تکه به اصطلاح پنیری باشه عفونته ولی اگه مثل کرم چرب و روون و معمولا بیرنگ باشه میشه لوسیونی من بعد تخمک گذاریم اینجوریم البته اینماه بخاطر اقدامای زیادم کمی هم عفونت گرفتم.

واقعا؟یعنی میشه؟😭😭😭بخدا اشک اومده تو چشمام یه ترشح ببخشید کشدار که رنگ خونش روشن بود ولی بعدشم ک ...

خب عزیزم شاید لانه گزبنیه? 

من فک کردم خون جاری شده, تا وقتی خون جاری نشه امید هست.

2706