2726
عنوان

اقدامیای تیرماه ۹۹ بیاین دورهم باشیم

11359 بازدید | 1581 پست

سلام اونایی که میخوان اقدام کنن بیاین دورهم باشیم از تجربیاتمون بهم بگیم تا ان شاالله نتیجه بگیریم❤

واسه مامان شدنم دعا میکنی؟من به دعای نی نی سایتی ها ایمان دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من من من البته اولین ماه اقدامم نیست

منم اولین نیست ولی ان شاالله اخرین اقدام باشه و نتیجه بگیریم😁

2728

من میخواسم اقدام کنم تیروییدکم کاردارم ویتامین دی پایین دکترگف فعلاصبرکن تیروئیدت تنظیم شه چون ممکنه بچت بگیره

گرنگهدارمن آن است که من میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد...خدایاتودلیمابخودت سپردمش😍😍😍
شماهاهمگی تحت نظر دکترید؟؟

من دی ماه رفتم چکاب کامل هیچ مشکلی نداشتم و دیگه دکتر نرفتم بخاطر کرونا

من ولی خب یکسالو دوماهه که اقدامم🙃

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
من میخواسم اقدام کنم تیروییدکم کاردارم ویتامین دی پایین دکترگف فعلاصبرکن تیروئیدت تنظیم شه چون ممکنه ...

اشکال نداره خیلیا این مشکلو دارن و بعد معالجه باردار شدن

من ولی خب یکسالو دوماهه که اقدامم🙃

ان شاالله که زودتر حاجت روا بشی.مشکلت چیه؟

اشکال نداره خیلیا این مشکلو دارن و بعد معالجه باردار شدن

توکل برخدا..دودوره عقب انداختم بعدازمایش مشخص شدتیروئیددارم

گرنگهدارمن آن است که من میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد...خدایاتودلیمابخودت سپردمش😍😍😍
2706