2752
2734
عنوان

حاجت سسختی دارم ترخدا بیایید کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگو غیر ممکن.....چ ن نا حود آگاه به خودت تلقین می کنی که بهش نمیرسی برای خدا کاری غیر ممکن نیست

راستش فقط معجزه میتونه مشکلم حل کنه هر کاری کردم تا مرز رسیدن به حاجتم رفتم و خدا صد قدم برم گردوند🥺

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی؟🥺
2731
الان بهترین زمان برای چله گرفتنه😍ختم۱۲۴هزار صلوات کلا زیاد حاجت میده دوس داشتی اینم امتحان کن😉

ان شاءالله حتمااا از همین امروز شروع میکنم ممنون😍

عزیزم چون قسم دادی میگم‌ تجربه من اینه هرچی به دلم بیادو انجام میدم از چله گرفته تا ختم البته واسه حاجت های که خیلی ضروری باشن و خدا رو شکر چهار باری میشه که جواب گرفتم 

ارامش وجود داره....... ارامش درهرچیزیه که برای ما عزیزه.......... و این وعده ی ارامشه که بعد از مدت های طولانی ما دوباره همدیگه رو پیدا میکنیم...................  عزیزترینم
عزیزم چون قسم دادی میگم‌ تجربه من اینه هرچی به دلم بیادو انجام میدم از چله گرفته تا ختم البته واسه ح ...

اهاا خییلی ممنون 😍😍😅

اهاا خییلی ممنون 😍😍😅

خواهش خانومی

ارامش وجود داره....... ارامش درهرچیزیه که برای ما عزیزه.......... و این وعده ی ارامشه که بعد از مدت های طولانی ما دوباره همدیگه رو پیدا میکنیم...................  عزیزترینم
عزیزم مطمئنی طبیعیه الان چن نفز گفتن طبیعی نیس زود برو دکتر من ترسیدم😢

بیخیال بابا ترشح ابکی رو همه ی باردارا دارن منم همش شورتم خیسه من از دکترمم پرسیدم

تو چه کردی که دلم این همه خواهان تو شد😍                     وقتی لبخند میزنی خیلی خوشگل تری رفیق🥰
چجوریه یعنی چهل روز روزی یکی ؟ 

بله چهل روز روزی یک بار بخون سر سه دقیقه خونده میشه 

تو چه کردی که دلم این همه خواهان تو شد😍                     وقتی لبخند میزنی خیلی خوشگل تری رفیق🥰
2706