2733
2739
عنوان

حاجت سسختی دارم ترخدا بیایید کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 46 پست
عزیزم چون قسم دادی میگم‌ تجربه من اینه هرچی به دلم بیادو انجام میدم از چله گرفته تا ختم البته واسه ح ...

چ ختم هایی گرفتی ک حاجت دادن،یکی ام برای من بگیر ر خاطر خدا😔شاید نفست گرفت

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
عزیزم چون قسم دادی میگم‌ تجربه من اینه هرچی به دلم بیادو انجام میدم از چله گرفته تا ختم البته واسه ح ...

لطفا واسم خیییلی دعا کن میشه واسه حاجتم ختم بگیری؟؟😢 

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی؟🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان بهترین زمان برای چله گرفتنه😍ختم۱۲۴هزار صلوات کلا زیاد حاجت میده دوس داشتی اینم امتحان کن😉

ببخشید خودم‌تنهایی باید 124 هزارتاشو بفرستم؟

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی؟🥺
ببخشید خودم‌تنهایی باید 124 هزارتاشو بفرستم؟

نه میشه با کسی هم بفرستی

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12093/یه-نذر-برای-همه-ی-مشکل-دارا-و-حاجت-مندا-که-ردخور-نداره

دوس داشتی این تایپیکو هم نگاه کن

خدایا شکرت😍💖
2731
چ ختم هایی گرفتی ک حاجت دادن،یکی ام برای من بگیر ر خاطر خدا😔شاید نفست گرفت

باشه قول میدم نیتتون چی هست

ارامش وجود داره....... ارامش درهرچیزیه که برای ما عزیزه.......... و این وعده ی ارامشه که بعد از مدت های طولانی ما دوباره همدیگه رو پیدا میکنیم...................  عزیزترینم
2740
لطفا واسم خیییلی دعا کن میشه واسه حاجتم ختم بگیری؟؟😢 

باشه عزیزم به نیت شما هم میگیرم قول میدم نیت شما چی هست

ارامش وجود داره....... ارامش درهرچیزیه که برای ما عزیزه.......... و این وعده ی ارامشه که بعد از مدت های طولانی ما دوباره همدیگه رو پیدا میکنیم...................  عزیزترینم
باشه قول میدم نیتتون چی هست

بیشتر از یکساله من و شوهرم جدا زندگی میکنیم و دادگاه بازی داشتیم و بلاتکلیف

خسته شدم اولش گفتم تموم شه😔ولی دلم نمیخواد،اخه دوسش دارم😭😭😭دعام کن برگردم پیشش😔درست شه همه چی ،من دوسش دارم😔

با صحبت و اینا حل نمیشه،الانم جواب پیامامو نمیده

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
دوستان من تاپیک زدم هیچ کس نیومد میگم هفته ۱۱ هستم روم به دیفار بعد ترشح دارم یهو خیس میشم(بدون بو ...

از گوگل ببین.از اورژانس از خانم بپرس

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2706