2752
2734
عنوان

خواستگارم الان تو دوره اشناییمون یه بار زنگ زده

| مشاهده متن کامل بحث + 1145 بازدید | 79 پست
من شوهرم اومد خواستگاری جواب مثبت دادیم،یک هفته بعد ازمایش رفتیم،5 روز بعدش رفتیم خرید نامزدی. تازه ...

وا پ چه حولتون بود یکم حرف میزدین ببینید به درد هم میخورید یا ن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

صیغه محرمیت واسه همین خوندیم دیگه 6 ماه صیغه بودیم بعد عقد کردیم

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
من ۳۰سالمه اون ۳۸ سالشه خودم مهندس معماریم اون عمرانه واستاد دانشگاهمون بود قبلا 

خودتو زیاد مشتاق نشون نده 

ببین اون  چی میکنه  دیدی سرده ولش کن ب درد نمیخوره

چرا بعضیا توی دل بنده خدارو خالی میکنین میگین نپسندیده

شاید اون کم رو فک کنه اگه زیلد بزنه این خانم بگه چ سریشه

یا شاید واقعا سرش شلوغه میخواد با ارامش حرف بزنه

یکم مثبت فک کنین لطفاااا

من درمورد شغلش میدونم خیلی درگیره هم دانشگاه هم شرکتش هم نظام مهندسی تدریس میکنه اخه دوست شوهر خواهرمه بیشتر این ناراحتم میکنه ک اون منو نخواد و جلو دامادمون خجالت بکشم 

درسته من ازش خوشم اومده ولی دوست داشتم یه بار دیگه همو ببینیم ک سوالامو بپرسم اصلا ممکن بود معیارای منو نداشته باشه فقط بدم میاد ک بدون حرفی بره خیلی بهم بر میخوره

2706