2733
2734
عنوان

خواستگارم الان تو دوره اشناییمون یه بار زنگ زده

| مشاهده متن کامل بحث + 1145 بازدید | 79 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خونوادم خبر دارن از همون روز اول

زنگ نزن نمیدونم چه مرحله ای هستین اگر تو یک ماه اینده خبری نشد ازش تماساش کم بود خانوادش محل ندادن به مادرت بگو زنگ بزنه بگه خبری نشد از شما چون جوابی ندادید

چون دخترم خواستگار داره بازم کنسلش میکنیم

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..

من شوهرم اومد خواستگاری جواب مثبت دادیم،یک هفته بعد ازمایش رفتیم،5 روز بعدش رفتیم خرید نامزدی. تازه اونجا ازم شماره گرفت

زنگ هم که اصلا نمیزد روش نمیشد جشن نامزدی که گرفتیم چندتا پیام داد هفته بعدش که صیغه محرمیت خوندیم و با هم بیرون رفتیم دیگه راحت پیام میداد

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
دیروز پیام داد وگفت بهتون زنگ میزنم البته خیلی سرش شلوغه پنج شنبه گفت بریم بیرون من کار داشتم نرفتم& ...

عزیزم عجله نکن پیام هم نده خودش بهت زنگ میزنه خیالت راحت سرش شلوغه حتما نمیخواد تو شلوغی باهاتون صحبت کنه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"