2752
2734
عنوان

خواستگارم الان تو دوره اشناییمون یه بار زنگ زده

| مشاهده متن کامل بحث + 1145 بازدید | 79 پست
تورو خدا یه چیزی بگین حسابی گیجم کرده

عزیزم امروز ک زنگ زد نگفت چر ا دیر زنگ زده ؟من دو تا احتمال میدم یا میخاد با اینکار ببینه شماهم مشتاق به اشنایی هستی یعنی پیشقدم میشی واسه  زنگ یا تکس یا واقعامشغلش زیاده

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!
عزیزم امروز ک زنگ زد نگفت چر ا دیر زنگ زده ؟من دو تا احتمال میدم یا میخاد با اینکار ببینه شماهم مشتا ...

گفت خیلی سرش شلوغه خب راستم میگه توی نظام مهندسی دارن کلاسای ارتقا پایه میذارن ک این استادشونه خواهر وشوهر خواهرمم تو کلاسشن ولی وقتی میگه زنگ میزنم چرا نمیزنه وادمو سر کار میذاره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفت خیلی سرش شلوغه خب راستم میگه توی نظام مهندسی دارن کلاسای ارتقا پایه میذارن ک این استادشونه خواهر ...

خب شاید دیروقت میشه یا شرایط جوریه ک نمیتونه گلم اگه بی علاقه به رابطتتون باشه ک میگه و تمومش میکنه پس یکم صبر داشته باش میدونم خیلی سخته انتظار و بلاتکلیفی ولی بهتره صبر کنی تا حضوری در موردش حرف بزنین

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!
2731
مرسی از راهنماییت اینم حرف درستیه  باشه ممنون😘

واقعا اينجور موقعيتها خيلي سخته منتظر نشستن،ولي بقول دوستمون اكه مايل نباشه اصلا نميكه كه بهتون زنك ميزنم و نزنه،يه جورايي ميكه كه ادامه نديم،حتما سرش شلوغه،شايد بعضيا بكن وا جه كاري ازين مهمتر ولي بالاخره در مقابل شغلشم مسئوله و كاراش براش مهمن و شايد يه لحظه يادش ميره زنك بزنه،البته اكه درطول آشنايي خيلي ازين اتفاقا افتاد درموردش باهاش صحبت كن و واسه خودت حلش كن مسئله رو كه بعدا نكي اين اخلاقش بده و كاش همون اول جدي ميكرفتمش،ببخشيد من صفحه كليدم عربيه بعضي كلمه هانميفته

دشتمان گرگ اگر داشت نمی نالیدم                      نیمی از گله ی ما را سگ چوپان خورده