2733
2739
عنوان

خانم های که راجع به سندرم داون اطلاع دارن میشه کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2499 بازدید | 23 پست
خدا لعنت کنه این دکتر بیسواد زندگیمو جهنم کرده بود بچه من اصلا قیافش معمولی فقط کف دستش یک خط داره د ...

عزیزم ما سندروم دان داریم کف دستش کاملا طبیعیه و با واسه بقیه هیچ فرقی نمیکنه

خدارو شکر که بچتون سالمه بعضی از بچه ها دیر زبون باز میکنن الان بچه های دوستم که دوقلوعن نزدیک سه سالشونه حتی مامان هم نمیگن

خدا لعنت کنه این دکتر بیسواد زندگیمو جهنم کرده بود بچه من اصلا قیافش معمولی فقط کف دستش یک خط داره د ...

وای خدا رو صد هزار مرتبه شکر که دختر گلمون سالمه بخدا خبر از این خوش تر نیست الهی همیشه صحیح و سلامت باشین و کنار هم زندگی خوبی داشته باشین عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قیافه بچه های سندرم داون نهایتا چند روز بعد تولد کاملا برمیگرده و مشخص میشه که سندرم دارن واقعا متا ...

مرسی عزیزم خدا میدونه تو اون یک ماه که جواب ازمایش بیاد به من چی گذشت اون دکتر مغز اعصاب اصرار داشت آزمایش هم نبرم می گفت مطمئنم سندرم داون موازیسیم یا جابجای اما وقتی بردمش پیش دکتر اطفال خودش گفت من فکر نمی کنم سندرم باشه اما وقتی نگرانیمو دید گفت بهتر برای اطمینان خودتم که شده آزمایش بدی و گفت اون دکتر چطور بدون ازمایش قطعی گفته سندرم ما حتی بچه های که ظاهرشون مشخص سندرم دارن بازم برای اطمینان بیشتر می فرستیم آزمایش

2731
مرسی عزیزم خدا میدونه تو اون یک ماه که جواب ازمایش بیاد به من چی گذشت اون دکتر مغز اعصاب اصرار داشت ...

دقیقا 

در مطب همچین دکتر اعصابی رو باید گل گرفت که بدون مدرک سریع همچین تشخیصی میده

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
کف دستشون یعنی چجوریه؟ خداروشکرهزار مرتبه که دخترتون سالمه توروخدا بخاطر دیر حرف زدن انقدر خودتون ...

اگه کف دست خودتو نگاه کنی یکیش 18یکیش  ۸۱ اما کف دست بچه من فقط یک خط افقی داره 

کف دستشون یعنی چجوریه؟ خداروشکرهزار مرتبه که دخترتون سالمه توروخدا بخاطر دیر حرف زدن انقدر خودتون ...

عدد کف دستش یک این نوع خط کف دست بیشتر تو بچه های سندرومی دیده میشه 

2738