2737
2739

سلام بچه من دو سالشه و خوب حرف نمیزنه بچمو بردم دکتر مغز و اعصاب به خاطر خوب حرف نزدن چون یکی بهم‌گفت یا ببرش مغز و اعصاب یا روانشناس منم بردم مغز و اعصاب دکتر گفت احتمالا سندرم داون چون کف یک  دستش یک و یکی هشت ولی هیچ نشانه ای در  ظاهرش نداره می خواستم بدونم آیا بچه های سندرم داون نشانه اصلیشون خط کف دستشونه 

داداشم سندم داون حرف و خوب نمیتونه اما یه دستش شیش تا انگشت داشت و بیشتر از قیافشون مشخصه فکر نمیکنم کف دست باشه البته داداشه من نو سونو هشت ماهگی گفتن سندرم دان که دیگه دیر شده بود

باخبر باش پس از ظلمت این چند صباح صبح دولت بدمد شادی ما پشت در است 

خانمی ما سندروم دان داریم از قیافه اش معلومه در ضمن دختر منم تا سه سالگی هیچی بجز بابا نمیگفت الان ۴ساله هست کلی شعر میخونه همه مبخواستن نگرانم کنن خودم نزاشتم فکر کنم اگه فقط بخاطر زبون باز نکردنش نگرانی خیلی داری الکی بخودت استرس میدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتره زر زده خاک بر سر بچه سندرم داون از بدو تولد معلومه و مشخصشون صورتشونه نه خط کف دست خاک بر سر این مملکت که دکتراش هیچی بارشون نیست بعدشم چرا پیش متخصص اطفال نبردیش خواهر

2728
خانمی ما سندروم دان داریم از قیافه اش معلومه در ضمن دختر منم تا سه سالگی هیچی بجز بابا نمیگفت الان ۴ ...

آزمایش کاریوتایپ دادیم یک ماه پیش شب جوابش میاد واسش دعا کنید قیافه بچم شبیه نیست فقط خوب حرف نمیزنه

نه عزیزم سالمه نیاز به گفتار درمانی داره 

سندرم داون کاملا ظاهرشون مشخصه

شب جوابش اومد بیا اینجا بهمون بگو ماهم خوشحال بشیم که حال بچت خوبه

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
2738
دکتره زر زده خاک بر سر بچه سندرم داون از بدو تولد معلومه و مشخصشون صورتشونه نه خط کف دست خاک بر سر ا ...

قیافه بچم معمولی میگه نشانه اصلی سندرم خط کف دستشونه

عزیزم جواب آزمایشش اومد؟ پسرت سالمه دیگه خداروشکر؟

خدا لعنت کنه این دکتر بیسواد زندگیمو جهنم کرده بود بچه من اصلا قیافش معمولی فقط کف دستش یک خط داره دکتر بچم گفته بود احتمالش خیلی کمه سندرم باشه

خدا لعنت کنه این دکتر بیسواد زندگیمو جهنم کرده بود بچه من اصلا قیافش معمولی فقط کف دستش یک خط داره د ...

قیافه بچه های سندرم داون نهایتا چند روز بعد تولد کاملا برمیگرده و مشخص میشه که سندرم دارن

واقعا متاسفم واسه این دکترای بی سواد 

خداروشکر سالم بود

خیلی به فکرت بودم دیروز گشتم پیدات کردم حالشو بپرسم

خداروشکر⁦❤️⁩

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
فوق تخصصش بخوره تو سرش زر زده ببرش پیش یکی دبگه و وقتی دیدی حرف من درسته برو در مطبشو گل بگیر

عزیزم سندروم دان هم گرید بندی داره و گریدهای پایین و مرزی قیافه شون مثل اون یکی دان ها نیست و تا حدودی طبیعیه

2706