2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

چند موعدته

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت.بعد ۶ سال یکی از بهترین فرشته هاتو گذاشتی توی دامنم .🤰۹۹/۲/۳۰      🤱۹۹/۱۱/۳۰       اولین فرشتروبعد ۶ سال بهم دادی و حالا دومیو یهویی گذاشتی توی دلم.ممنونم ازت خدای خوبم 
شش روز مونده

منم ۶ روز ب پریودم تستم هاله انداخت روز موعدم پرنگه پرنگ شد.ایشالا ک درسته برات .آمپول زدی 

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت.بعد ۶ سال یکی از بهترین فرشته هاتو گذاشتی توی دامنم .🤰۹۹/۲/۳۰      🤱۹۹/۱۱/۳۰       اولین فرشتروبعد ۶ سال بهم دادی و حالا دومیو یهویی گذاشتی توی دلم.ممنونم ازت خدای خوبم 
منم ۶ روز ب پریودم تستم هاله انداخت روز موعدم پرنگه پرنگ شد.ایشالا ک درسته برات .آمپول زدی 

امپول ک روز ۷پری زدم برا رشد فولی بعد روز ۱۴پری رفتم سونو گف ی فولی ۱۸میل تخمدان راست و ی فولی ۲۲میل فولی چپ داری و اقدام کردم.الانم دوروزه بشدت سینه درد و تهوع دارم دیروز صبحم یهو زیردلم گرف حتی نمیتونستم راه برم

امپول ک روز ۷پری زدم برا رشد فولی بعد روز ۱۴پری رفتم سونو گف ی فولی ۱۸میل تخمدان راست و ی فولی ۲۲میل ...

ایشالا ک مثبته واقعیه برا شماهم .سینه دردو تیر کشیدن زیر دل کمر درد داشتم .سینه دردم ک هنو هس بعد موعدم دردای دلو کمرم بهتر شد.

2706