2733
2734
به خدا یک ساله اقدامم خیلی دلم گرفته واقعا از ته قلبم ناراحتم که چرا باردار نمیشم ای خدا یعنی میشه ا ...

عزیزدلم،ان شاءالله بحق آقا امام رضا بارداری،توکل به خدا،فردا برو آزمایش بده،بیا اینجا تگم کن منم خوشحال کن گلم♥️🤍

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزدلم،ان شاءالله بحق آقا امام رضا بارداری،توکل به خدا،فردا برو آزمایش بده،بیا اینجا تگم کن منم خوش ...

چشم عزیز دلم ترو خدا برام دعا کن تا با خبرای خوب بیام 😍😍😍🙏🏻🙏🏻🙏🏻

من هم به زودی مادر میشوم😊😍
2731
به خدا یک ساله اقدامم خیلی دلم گرفته واقعا از ته قلبم ناراحتم که چرا باردار نمیشم ای خدا یعنی میشه ا ...

انشالله که بارداری عزیزم آزمایش بده مطمین شی

روزها گذشت وَ من نسبت به آدم های اطرافیانم محتاط تر شدم.روزها گذشت وَ من فهمیدم آدم ها حق دارند.تا یک جایی و یک روزی دوستمان داشته باشند،و بودنشان دَر کنارت تاریخ انقضا دارد از وقتش که بگذرد حتی اگر هم بخواهی عطر وَ طعمی اضافه کنی بوی فاسد شدن رابطه به مشامت می رسد.روزها گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کَس بعید نیست.آدم ها با منطق خود وارد زندگیتـان می شوند وَبا بی منطق ترین حالت ممکن زندگیتان را ترک می کنند؛آدم هارا در رابطه هایتان آزاد بگذاریدوَ هیچ عشق و محبّتی را گدایی نکنید.باور کنیم اُبهت عشق با پاشویه کردن رابطه ای که نفس های آخرش رامی کِشد می ریزد!

۱۴ روز بعد از پریودی میشه زمان تخمک گذاری در این زمان بعضی خانما درد دارند کمر درد و دلدرد  در این چند روز طبیعیه تا موعد پریود صبر کن و بعد بیبی چک بزن احتمالا باردار باشید چون قبلا زمان تخمک گذاری این طوری نبودید احتمال بارداری زیاده 

۱۴ روز بعد از پریودی میشه زمان تخمک گذاری در این زمان بعضی خانما درد دارند کمر درد و دلدرد  در ...

من بعد از ۱۴ روز که از پریودیم گذست افتادم به لکه بینی و خونریزی البته قبلس خیلی اقدام داشتم ولی الان دیگه لکه بینی ندارم الان حساب کردم اگه باردار باشم ۴ هفته هستم 

البته من شانس ندارم می دونم که باردار نیستم  😔

من هم به زودی مادر میشوم😊😍