2737
2734
خدا همه چیر رو یک جا بهش میده خودش هم خیلی خوشگله چرا اخه

ولی دیگه خداییش خوشکل نیست....ببین شما وقتی میری همچین ادمایی رو دنبال میکنی، خواه ناخواه وارد فاز مقایسه میشی...همرو انفالو و بلاک کن...باور کن میشه زندگی ساده ای داشت اما خوشبخت بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تور و خدا این کجاش خیلی خوشگله؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط بگو کجااااااششششش؟؟؟؟

دقیقا خواستم بگم  زشت نیست ولی قشنگ نیست  معمولیه

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔
خوشگله خدایی خونه اش هم میبینم افسرده شدم

چشمای خوشگلت خوشگل میبینه عزیزم.

ببین هر قیافه نرمالی با این ارایش و این زاویه عکس انداختن خوشگل به نظر میاد. حداقل این یه مورد داشته باش تا بدونی خیلی هم بی عدالتی نشده

نیروانا پک :آنچه خوبان همه دارند تو یک جا داری! عبارت نیروانا پک رو تو گوگل سرچ کنید .

اونطوری خوشگل نیست نه خودش نه خونش

ک بخاطر ش افسردگی بگیری

اینستا فقط ظاهر زندگیشونه نه باطن

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
2740

حالا مگه چن در صد مثه این خانم همه چی تمومن ..همه اکثرن مثه خودتیم شایدم یه عده همینی که تو داری رو هم ندارن.چرا خودتو با اون درصد کم مقایسه میکنی .

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
ولی دیگه خداییش خوشکل نیست....ببین شما وقتی میری همچین ادمایی رو دنبال میکنی، خواه ناخواه وارد فاز م ...

من اینستاگراممو حذف کردم احساس میکنم چقدر راحتم بااینکه وضع مالیمون خوبه و همه چی هم میتونم از،اینستا بخرم  بااین حال از مقایسه  و فخر و پز،اینستا بدم میومد

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔
همسرش را چکار کنم؟

مقایسه از شیطان نشات میگیره...همین الان از فاز مقایسه بیا بیرون...یه دوره شکرگزاری واسه خودت تعیین کن...باور کن هممون انقدی نعمت داریم که نخوایم حسرت کش  بقیه باشیم..اما شرطش اینه که اصلا به زندگی دیگران چشم نداشته باشیم ...این ورطه ی خطرناک مقایسه واقعا زندگیتو نابود میکنه

همسرش را چکار کنم؟

همسرش هم خانواده شمارو از قبل ديده و در جريانه.

ضمنا عزيزم شما متولد ٧٦ هستي؟ اگه خانوادت جهاز براشون سخت بود ميتونستي ديرتر ازدواج كني، كار كني يكم جمع كني جهاز خورد خورد و قسطي بگيري. مثل خيلي از دختر خانم ها.

2706