2752
2734
عنوان

بارداری ناخواسته...همفکری ی میخوام

5624 بازدید | 39 پست
سلام دوستان.من یه پسر 2 سال و 7 ماه دارم و بطور ناخواسته دوباره باردار شدم.الانم هفته 5 هستم.بچم هنوز کوچیده و دو ماه دیگه اسباب کشی داریم و شهریور دفاع پایان نامه دارم.خلاصه کلی کار نیمه تموم دارم.نمیدونم چیکار کنم رفتم دکتر واسم آمپول نوشت برای 5 شنبه و جمعه.تا اون موقع وقت دارم فکر کنم از سقط و دردش خیلی خیلی خیلی میترسم.به نظرتون چیکار کنم.پسرم هنوز کوچیکه و دوران بارداری و نگهداری یه بچه دیگه کنارش سخته
فقط به خاطر سختیش میخوای سقط کنی؟ الآن که پسرت به این سن رسیده بهترین موقع برای فرزند دومه. قبل از دنیا اومدن نینی که دانشگاهت کامل تموم شده، برای اسباب کشی هم ملاحظه کن و کارای سنگین نکن. بهترین فاصله سنی برای بچه‌های یه خانواده 3 - 4 ساله.
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
عزیزم سلام ببخش اول یک سوال روش جلوگیری ات چی بوده به خاطر خودم میپرسم چون پسر من هم حدود سن پسر شما را داره بقیه مسایل کاملن شخصی است عزیزم هم میتونی بندازیش هم میتونی نگهش داری چون بالاخره اسباب کشی هم میکنی از پایان نامه ات دفاع هم میکنی من دوستی داشتم ماه 9 از پایان نامه اش دفاع کرد ولی بازم کاملن شخصی است خانمی خود دکترت چی میگه
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم شیرین راست میگه تو تا 4-5 ماهگی همه کاراتو کردی شاید یه روزی پشیمون بشی از سقط...میدونم که خیلی سخته اما برای بچه اولت هم خوبه مثل اینهمه تک فرزندا تنها نمیشه...
انقدر بچه ها رو دوست داشتم بالاخره فروشگاه لباس کودک زدم🤩lupilu_happy
ببین دوست عزیزم من نه سرزنشت میکنم نه نصیحت ولی کلن باید خودت در اخر تصمیم بگیری من خودم به شخصه با اینکه بارداری های سختی داشتم و تجارب سخت ولی اگه ناخواسته باردار بشم نگهش میدارم ولی بازم این خود تو هستی باید تصمیم بگیری عزیز دلم
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
فکر کنم رفتی عزیزم چون چراغت خاموشه فقط امیدوارم بهترین تصمیم را بگیری خانومی
به نظرمن این هدیه خداست..اگه میتونی نندازش.. خود خدا کمکت میکنه..آشنا منم تو ماه 9 بارداری دفاع داشت..توکل کن به خدا.. حالا تصمیم با خودتهه
**وتوکل علی الله وکفی بالله وکیلا**درکارهابرخداتوکل کن(که تنها)خدابرای مددونگهبانی کفایت است.آیه3احزاب**<< أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ » » ** خدا یا به حق شش ماهه امام حسین قسمت میدم خودت حافظ نینی ام باش..
گناه داره....منم ماه 3اسباب کشی کردم و الانم کلی کارای عقب افتاده مو انجام دادم شکر خدا...زیادم سخت نیست ...من ویار بدی داشتم ولی الان خداروشکر مشکلی نیست...تازه با تجربه هستی...شماهم تا 5ماهگی کارات روبراه شده...خدا خودش کمک میکنه
زیـر بـاران،خـاک تـنـم، بـوی دستـان گِـلـی خــــدا را مـی گیـرد . . .
تا بدنیا بیاد پسرتم بزرگ شده وفاصله سنیش هم خوبهههه..
**وتوکل علی الله وکفی بالله وکیلا**درکارهابرخداتوکل کن(که تنها)خدابرای مددونگهبانی کفایت است.آیه3احزاب**<< أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ » » ** خدا یا به حق شش ماهه امام حسین قسمت میدم خودت حافظ نینی ام باش..
عزیزم اگه شرایطشو داری نگهش دار شاید بعدا پشیمون شی خداروشکر الان که درست تموم شده سن پسرت هم کاملا مناسبه واسه دومی .من خودم پسرم سه ساله اشه و اصلا قصدشو ندارم اما اگه یه وقت بشه نگهش میدارم با وجودی که همه برنامه های مهممو کاملا به هم میزنه
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم...موجیم که آسودگی ما عدم ماست
2706