2737
2739

نمیدونم چیکار کنم چهارماهگی خواستم ختنه ش کنم ولی بخاطر کرونا نتونستم الان ده روز وارد نه ماه شد چیکار کنم؟ببرم مطب یا کسیو بیارم خونه ختنه کنه تجربه ای دارید؟

میشه برای سلامتی نی نیم ی صلوات بفرستید ممنون🙌🙌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ای وای😐

باید وقتی تازه دنیا اومده بود اقدام میکردی 

الآنم هنوز دیر نیست ولی بچه می‌فهمه و دست میزنه و بیشتر اذیت میشه 

اگر برات مقدوره یه پزشک رو بیار خونه البته خیلی پول میگیرن برای این کار ولی خب ارزشش رو داره

اگرم نه که برو مطب

فقط صد در صد دکتر انجام بده

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
چهار ماهگی نوبت گرفتم کلینیک خصوصی ولی ترسیدم بخاطر کرونا لعنتی

بازم دیر بوده

زیر دو ماه باید میبردی

الانم زودتر اقدام کن تا بزرگتر نشده

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
پس چرا دیر الان ک نمیشینه یجا خوب شه

به دنیا که اومد زردی داشت تا خوب شه دیگه دلم نیومد دوماهگی تا چهار ماهگی شوهرم همش به واسطه کارش تهران میرفت منم دست تنها بودم مطب هم نوبت گرفتم خواهرم منو ترسوند گفت مریض میشید

2738

پسرم ۳ماهش بود ختنه کردیم خیلی واسم راحت بود چون کوچولو زیاد تحرک نداشت ما دوست بابام که تجربی بود تو خونه ختنه کرد خیلی هم راضی بودیم شما هم تا بچه بزرگتر نشده ختنه کنین چون سخت تر میشه من طبق تجربه ام خونه رو ترجیح میدم

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔

ما یکیو داریم خوب ختنه میکنه.

بچه بالای۲۰روز قبول نمیکنه بعدم میگه بالای۶سال بیارش

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
فرقی نداره مطب و خونه.فقط ختنه کن

دوماه پیش خواستم ختنه ش کنم رفیق شوهرمم پسرشو خواست ختنه کنه قرار شد یه نفر بیاد خونه اونا ختنه کنه فک کنم دکتر نبود زد رگ بچه رو پاره کرد سه روز بستری بود ترسیدم

به دنیا که اومد زردی داشت تا خوب شه دیگه دلم نیومد دوماهگی تا چهار ماهگی شوهرم همش به واسطه کارش تهر ...

ن بابا چ کاریه اخه منم دیشب پسرمو ختنش کردیم 40 روزش.الانم  فک نکنم بخوابه یجا تاخوب شه باز خودت میدونی ببر ختنش کن سختیش دوسه روز دیگ

2706