2733
2734

دیگ کی قراره ب هم برسییم😑😂الان تنها دغدغه منه

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلاسام وا شده باید برا تمرینای سخت اماده شم😑😑

یکی از دوستامم میخواد سر من و اون یکی شیره بماله موندم تو کارش😑

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
2728

تنها دغدغم الان اینه ک همسرم میخواد الان بره دنبال کارش ک گیره و ب امیدخدا دست پر برگرده الههی امین

و مشکلمون حل بشه

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 

من اگه ذهنم رو ول کنم به خیلی چیزا فکر میکنم و اذیت میشم. بخاطر همین ترجیح میدم به چیزایی که مربوط به خودمه و با تلاش خودم میتونم تغییرش بدم فکر کنم. مثل کنکور ارشدم. 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
2738

زودتر برم سر خونه زندگیم کرونا تموم شه صلوات بفرستین لطفا برام🍬🍭🌟❤🙏

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟

به مریضی ه جدیدم 😀😀😀

گل بود ب سبزه نیز آراسته شد 

سفارش انواع تابلوی برجسته ی ربان دوزی شده پذیرفته خواهد شد برای دیدن کارها ب پیج خوشگل من سر بزنید برای دوستان نی نی سایت ی  شرایط ویژه خواهم داشت آدرس پیج م در اینستا،gallery_honari_melorin هست 😌😌😌😌

درسم 

پایان نامم 

آیندم 

دادگاه

زودتر تموم شدن کار های طلاقم

پاک شدن اسم اون نامرد از شناسنامم 

دوباره دادن کنکور ارشد و قبول شدن

درست کردن مشکلات پوستی (جوش و لیزر کردن مو های زائد)

جراحی زیبایی که چند وقته عین خورده داره مغزم رو می خوره

زبان انگلیسی و گرفتن مدرکش با نمره خیلی خوب 

و....

آهان یه کفش گرون هم سفارش دادم یه خورده هم واسه اون عذاب وجدان دارم

اسی من و شاید مسخرم کنی ولی در حال حاضر دغدغه ام اینه ک خونم نجس شده آخه پریودم نفهمیدم نگو لباس زیرم نجس شده منم شلوارمو بیرونه دسشویی دراوردم رفتم دسشویی دیدم چ خبره

خبره مرگم الان عین خوره ب جونم افتاده ک من شلوارمو دراوردنی حواسم نبوده پام نجس شده و پام و گزاشتم روی فرش و....

چیکار کنم منه بدبخت

ب نظرت واقعا همه جا نجس شده با این چیزهایی ک توضیح دادم

فکر کنم کم کم همه تون جمع بشید و منو از نی نی سایت بندازید بیرون، از بس هی همینو میگم، ولی خب چیکار کنم، جواب همه سؤالا و تاپیکا واسه من همینه، 

عزیزم دغدغم ماشینمونه که دزدیدنش، لطفا دعا کنید پیدا بشه، واقعا ممنونم🙏🏻♥🌹